reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

WRZESIEŃ

04 - Beti - transfer eskimoska
05 - bertha - @ - ostatnia przed IUI
06 - Katharina - badanie beta hcg
12 - Anika - gbs i usg
14 - Pyreczka - wizyta u profesora
19 - Anika - wizyta kontrolna
27 - Anika - przywitanie z Polą

Beti - transfer
Bertha - IUI
Vadera - wizyta kontrolna, kardiolog, krzywa cukrowa
 
reklama
katharina mogłaś się podrażnić przy zakładaniu, zmienia się ph w pochwie, spokojnie. jeszcze kilka dni i beta. jak brzuch boli weź sobie buscopan czy co tam masz, napij się melisy i odpręż się. bardzo trzymam kciuki
 
Juz mnie nie opieprzajcie...ale brzuch boli a luteina jak zawsze wyplywala biala tak teraz wyplywa brazowa...
Kath, mocno wierzę, że to właśnie implantacja! Błagam nie stresu się tym... Przy dopochwowych lekach łatwo o uszkodzenie delikatnej śluzówki...
No już! Głowa do góry. Właśnie teraz Twój Kropek potrzebuje Cię najbardziej! ;)
Uwierz w niego, daj mu szansę :)
 
Kath: spokojnie trzymam kciuki, znam wiele dziewczyn co plamily i bylo ok i okazywalp sie ciaza, byle podrażnienie moze to byc jak pisza dziewczyny

Melduje po usg, pregnylu nie dostalam bo w prawym jajniku byly pęcherzyki cystowe wg lekarki ale qyglada na to ze oba pekly, i mam nadzieje ze to byly dobre pecherzyki, wiec testy wczoraj nie klamaly, bo dzis jiz negatywny trzymajcie kcouki
W. Lewym. Jest niepekniety. Pecherzyk, no. I jak sie nie uda tym razem to w kplejnym cyklu robimy droznosc i tez clo
 
Kath: ja miałam plamienia brązowe i krew na tym ustrojstwie od luteiny. O mało zawału nie dostałam bo to już było po poytywnej becie. Okazało się, że to od danego ustrojstwa jakieś skaleczenie. Jak na brązowo to stara krewka więc luz. Albo to, albo implantacja:)))))))) Łiiiiiiii!

Oddałam chłopaków do mamy na weekend, podłogi pomyte, okna też. Jak wyjdę spod prysznica to będę spała do niedzieli...
 
reklama
Do góry