reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Vadera dałaś kociakowi tyle miłości,opieki i ciepła. Zrobiłaś wszystko co mogłaś,przykro mi że kociak nie dał rady. Co do brzucha,Mała wie,że ją bardzo kochasz i cieszysz się,że za jakiś czas będziesz tulić w ramionach.


Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

PAŹDZIERNIK

01 - bertha - test ciążowy
03 - omatko - wizyta u gina
04 - bertha - przewidywany termin @
05 - kath - wizyta kontrolna ciążowa
12 - omatko - wizyta u gina

LISTOPAD
GRUDZIEŃ
 
Witam!

Omatko, to chyba najpiękniejsze wymioty w Twoim życiu :) :D Gratki!!!

M26, to ja też trzymam kciuki za oddupkowanie &&&& Kiedyś puknie się w czółko za te głupoty ;)

Vadera, łączę się w bólu po stracie kotka... Za TM już nic go nie boli, jest szczęśliwy. Zrobiłaś dla niego wszystko co mogłaś.
 
Jeju dziewczyny kompletnie zapomnialam ze mam wizyte w szpitalu zeby tego polipa wyciac ( moze temu ze czekam na nia od zimy....) . W ten poniedzialek!!! A @ nie mam jeszcze:-( i nie za bardzo wiem co mam zrobic:-( kupilam czerwone wino rano stalam pol godz pod goracym prysznicem i chyba sie jeszcze do wanny poloze... boje sie ze z @ mi nic nie zrobia:-( jakies zlote rady?
 
reklama
Do góry