reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Witam ponownie.
Muszę się poradzić :)
Za kilka dni mam mieć inseminację na cyklu naturalnym.
W poniedziałek 24 mój pęcherzyk miał 11,5mm. Lekarz kazał mi ponownie przyjść w piątek. Pęcherzyk pewnie będzie miał wtedy z 19-20mm. Według obliczeń lekarza inseminację należy zrobić w poniedziałek... Według moich w sobotę... wiem mniej więcej co i jak ponieważ robiłam monitoring przez 3 miesiące i pęcherzyki pękały mając właśnie 19-20mm. Mówiłam o tym lekarzowi... o tym że może być za późno w poniedziałek, to o mało co nie wyrzucił mnie z gabinetu... Poza tym stwierdził że każdy cykl jest inny i że jak chce to może mi monitoring (który zdaniem doktora jest bez sensu) robić codziennie itp itd...
Co o tym myślicie.... ?
 
Aśka, ja tez bym sie bała ze za pozno.. ja na razie miałam swoja inseminacje odwołana wiec nie mam doświadczenia ale tez mi sie nie podobało jak mi moj gin obliczył kiedy zrobimy inseminacje, tez wydawało mi sie ze za pozno... mam nadzieje ze ci lekarze sie jednak nie myła.. kciuki!
 
Miało być na luzie a wychodzi jak zwykle. Plamienia wróciły. Do jutra plackiem. Mam nadzieję, że lekarz jutro odkryje skąd to:/
 
reklama
Do góry