reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Anula ale to nie maltanczyk [emoji2][emoji2][emoji2] to są West Terier [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
1477468733-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
hehe a to źle zakodowalam,w każdym razie białe i słodkie [emoji38]
 
reklama
Beti, jak kiedykolwiek zmienisz nastawienie, to obiecuję przyjechać i skopać Ci tyłek!
Teraz to Ty się nie zastanawiaj "jak" :p, bo to już nie ważne :) Czekamy na kolejne wizyty i wspaniałe wieści i widoki :)))) Jeszcze raz gratulacje!!!!
 
No to dzięki tej słodkiej kruszynie, tak zajęła mi głowę od myślenia o dziecku, że teraz naturalnie się udało [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji175]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Za to teraz Kocham ją jeszcze bardziej i mocniej [emoji38][emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną droga i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń!

PAŹDZIERNIK

26 - vadera - usg III trymestru (17.15)

LISTOPAD

02 - katharina - ciążowa wizyta kontrolna
03 - katharina - I badania prenatalne
07 - Pyreczka - wizyta u profesora
09 - kamisia - ciążowa wizyta kontrolna
16 - Pyreczka - ciążowa wizyta kontrolna
28 - M26 - przywitanie z synkiem

GRUDZIEŃ

28 - vadera - przywitanie z córeczką
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vadera... Dobrze, że kolorki minęły. I co w końcu zrobiłaś? Wzięłaś ten lek?


Tak wzięłam. To i tak jednorazowa dawka miała być więc się poddałam. Poranny nastrój był zbyt optymistyczny, żeby nie powiedzieć głupi ,biorąc pod uwagę trzeci dzeń tych atrakcji. Rano ból - kilka godzin później plamienia. Czyli coś się tam jednak dzieje , ale że krwi mało to wychodzi dużo później i już odtleniona, ale jest:/ Zaczynam odliczać... Dzięki za kota, który próbuje mi kotlety z patelni kraść, przynajmniej mam się czym zająć. W każdym bądź razie do czasu aż go zabiję, albo się sam usmaży.
 
Do góry