reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziekuję. kurde szkoda ze nie ma zadnej nowej staraczki - czuję sę osamotniona jedna jedyna przed IUI :) no ale to niech doswiadczone staraczki powiedza co po IUI? Jakie leki? I co - tylko pewnie relaks ksiazki i filmy mega relaksujące? Same komedie? :) cos jeszcze? aha kolezanka mowi ze na poprawe endometrium lapmka czerwonego wina i mogdaly. slyszalyscie o czyms takim? :)
Racja z tym winem też gdzieś słyszałam :)

Niestety beta <0.100. Takze trzeba działać dalej.
Ściskam mocno!!! Będzie dobrze :)

A wiec ja juz po wizycie.
Oczywiście zeszłam na zawał gdy gin włożył usg, patrzę piękny pecherzyk ale pusty [emoji22]dopiero jak pogmerał głębiej pokazało się slabiutko jeszcze ale biło serduszko!!!!!!! [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji175][emoji738]
Ciąża oczywiście młodsza dziś około 5t3d ale najważniejsze żeby była zdrowa!!!!!! Kolejna wizyta 28 listopada!!! [emoji3]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej to my mniej więcej w tym samym momencie jesteśmy :)) tylko ja jeszcze przed wizytą u gin. Ale jutro napiszę mu smsa, że mam bóle w podbrzuszu i może powie mi żebym przyjechała wcześniej :)

Beta dziś
9542 mIU/ml

Także potwierdzone z krwi. Ale czekam na usg, czekam aż usłyszę.
Dziś znów mnie pobolewał ale trochę inaczej i jakoś tak źle na żołądku bo oczywiście zjadłam 4 kostki czekolady na swój refluksowy żołądek :/
Trzymam kciuki za staraczki &&&&&&&&
 
reklama
reklama
Witam nowe dziewczyny ;-)

Beti - wspaniałe wieści,

Vadera - co u Ciebie? Jak się czujesz? Już nie wiele Ci zostało....:-) :)

Luczija - gratulacje ;-)

M26 - jak samopoczucie?
 
Do góry