reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Sorrka, że tysiac wpisów zrobiłam zamiast jeden :)

Cassiah - Ty w czwartek IUI a ja ide w czwartek na wlasna reke do zwykłego ginka sprawdzić czy pecherzyk jakiś jest i czy rośnie. Bo jak nie ( a nie jestem stymulowana w tym cyklu ) to z iui w sobote w ty cyklu nici. Chyba bym oszalała gdyby tak się stało..
 
Cassiah to mamy razem w czwartek rano. Trzymam kciuki [emoji4]
Anett zycze pieknego pecherzyka i IUI w sobote [emoji2]
Okragla gratuluje i wzrostu bety zycze [emoji5]
Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy IUI o 9.30 ale im blizej czwartku tym wiecej nerwow, stresu...przy chwili wolnej w pracy czytam o statystykach, opiniach i coraz bardziej mi smutno...

To rowniez sie dołączam z trzymaniem kcikow za mike[emoji3]

To trochę nas bedzie do testowania przed świętami [emoji5] pisz odrazu po wizycie jak wygladaja Twoje pęcherzyki anett [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy IUI o 9.30 ale im blizej czwartku tym wiecej nerwow, stresu...przy chwili wolnej w pracy czytam o statystykach, opiniach i coraz bardziej mi smutno...

To rowniez sie dołączam z trzymaniem kcikow za mike[emoji3]

To trochę nas bedzie do testowania przed świętami [emoji5] pisz odrazu po wizycie jak wygladaja Twoje pęcherzyki anett [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Oczywiście napiszę i nie czytaj statstyk. Ja Ci powiem jakie ja znam statystyki: moja przelożona byla miała 2 iui i dwie trafione za 1 razem! o ! :) i tego się trzymam reszta statystyk mnie nie interesuje haha :)
 
reklama
Ja juz po, dzieki dziewczyny za kciuki ;) wszystko poszlo sprawnie i szybko. O 11:15 maz oddal spermiki do tiuningu, potem wrocilismy o 14 na inseminacje. Nie robili podgladu pecherzykow tylko odrazu wstrzykiwanie spermy. Pielegniarka pozwolila mezowi wstrzyknac nasienie tak ze niech ma swoj udzial ;) Potem lezenie przez 15 minut i do domu.
To teraz czekamy na czwartek i kolejne dziewczyny!

Okragla, super- gratulacje!
Ludek, no szkoda ale nos do gory i lecimy z nastepna IUI ;)
 
Do góry