reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
anett96 z twoich wcześniejszych wpisów wyczytałam że leczymy się w tej samej klinice. Ja u dr Szymańskiej a ty u którego lekarza ??? Trzymam kciuki mooooocno za twoją IUI!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was dziewczyny. Jestem tu całkiem nowa choć nie bardzo nowa w staraniach (już ponad 7 letnich). 29.11 miałam pierwszą IUI. Za tydzień mam zrobić betaHcg ale czuję że nic z tego brak jakichkolwiek objawów. Do tego jeszcze złapałam strasznego doła dlatego zdecydowałam się napisać. Trzymam kciuki za Was wszystkie i za to by Nasze największe marzenia wreszcie się spełniły

Hej! Ja tez miałam pierwsza IUI 29.11 :) ja oczywiście testuje po swojemu, czyli juz 10dpo zaczynam. A betę zrobię albo po pozytywie albo w 13dpo - w poniedziałek.
Miałaś podany zastrzyk pregnyl lub ovitrelle? Ja miałam 28.11 o 8:30 rano. I po 36h IUI.


--------------------------------------------
...do 14-tu razy sztuka. A w sumie to do 32x sztuka.
 
anett96 z twoich wcześniejszych wpisów wyczytałam że leczymy się w tej samej klinice. Ja u dr Szymańskiej a ty u którego lekarza ??? Trzymam kciuki mooooocno za twoją IUI!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
no własnie! ja tez trafiłam do Ferti! ja do dr Goncikowskiej. Ta Twoja - widziałam po opiniach jest suuper naprawde ale dostac się do niej... :) dziękuję za kciuki a ja trzymam za Ciebie ! :)
 
Hej! Ja tez miałam pierwsza IUI 29.11 :) ja oczywiście testuje po swojemu, czyli juz 10dpo zaczynam. A betę zrobię albo po pozytywie albo w 13dpo - w poniedziałek.
Miałaś podany zastrzyk pregnyl lub ovitrelle? Ja miałam 28.11 o 8:30 rano. I po 36h IUI.


--------------------------------------------
...do 14-tu razy sztuka. A w sumie to do 32x sztuka.
Bertha trzymam kciuki juz za Twoje testowanie!
 
Bertha. Ja podałam sobie zastrzyk Ovitrelle o godz. 14 w poniedziałek 28.11 a o godz. 11.30 we wtorek miałam IUI. A owulacje czułam w nocy z 29.11 na 30.11. Mam zrobić bete za 15 dni od IUI czyli kiedy? we wtorek 13.12 czy w środę 14.12 bo już sama nie wiem jak?!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bertha. Ja podałam sobie zastrzyk Ovitrelle o godz. 14 w poniedziałek 28.11 a o godz. 11.30 we wtorek miałam IUI. A owulacje czułam w nocy z 29.11 na 30.11. Mam zrobić bete za 15 dni od IUI czyli kiedy? we wtorek 13.12 czy w środę 14.12 bo już sama nie wiem jak?!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba środa 14.12. kciuki :) nie bedziesz testowac wczesniej? :) twardo czekasz do terminu bety? :)
 
reklama
Do góry