reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Bertha czekam do bety! Jakoś czuję że nic z tego bo nawet cycochy mnie nie bolą ( chociaż jeszcze dwa dni temu bolały) poza tym po Ovitrelle do 14 dni sikaniec może być fałszywie dodatni:) zrobię bete w następnym tygodniu:) kobietki trzymam za was kciukasy baaardzo mocno oby na te święta jak najwięcej z nas mogło cieszyć się z fasolki:)

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jakos pozno po Ovitreller mialam robiona IUI, zastrzyk w niedziele o 20, IUI we wtorek o 14- czyli 42 godziny. Dobra nie bede tego analizowac, pozostaje miec nadzieje ze wiedza co robia :)
Jak okres nie przyjdzie wczesniej to testuje 21/12.

Adunnia- powodzenia &&&&
 
Czesc martina. My ponad dwa i pol roku... Do pierwszej IUI podchodzilismy w październiku a w czwartek mamy 3 IUI. My leczymy sie w lodzi w gamecie

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom


Adunia 90 i jak podoba Ci się w gamecie? Dlaczego tamte IUI się nie udały? Jak wygląda pierwsza wizyta – strasznie się stresuję :/ brałyście może udział w warsztatach Invimedowych? Jak dzowniłam się do nich zapisać to babeczka mi polecała. Czy w ogóle warto spotkać się z psychologiem?
 
Adunia 90 i jak podoba Ci się w gamecie? Dlaczego tamte IUI się nie udały? Jak wygląda pierwsza wizyta – strasznie się stresuję :/ brałyście może udział w warsztatach Invimedowych? Jak dzowniłam się do nich zapisać to babeczka mi polecała. Czy w ogóle warto spotkać się z psychologiem?
Jak narazie jestesmy zadowoleni. Pierwsza wizyta: wszystkie wyniki badan moje i męża mieliśmy ze soba. Dodatkowo dostalismy liste badan ktore musimy zrobic na 2 wizyte. U nas jest bardzo kiepskie nasienie i lekarz nam zapwiedzial ze moze byc ciezko. Dal nam do zrozumienia ze IUI mamy probowac 4 razy potem jak sie nie uda to in vitro. A jesli chodzi o psychologa my nie mielismy zadnego spotkania.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, możecie polecić dobrego lekarza z wielkopolski. W piątek podchodzę do 3 iui i jeśli się nie uda to pomyślę nad zmianą lekarza.. Mój obecny lekarz zleca zastrzyk z Ovitrelle wieczorem przed inseminacą, czy nie wydaje Wam się to za późno?. Kiedy najlepiej robić zastrzyk?
 
Trzymam kciuki za was dziewczyny, niech te wyselekcjonowane plemniki odnajdą jajeczko!
Azjak ja też miałam wątpliwości co do czasu zastrzyku. U mnie był ok 24 h przed. I nic nie wyszło. Dodatkowo pękł tylko jednej pęcherzyk.
 
Dwie poprzednie inseminacje mialam robione ok 11, a zastrzyki robiłam dzień wcześniej ok 19. Oczywiscie nie udało się dlatego teraz zastanawiam się czy nie zrobić zastrzyku wczesniej, z 2 strony boje się że pecherzyk pęknie za szybko bo teoretycznie owulacja u mnie występuje...
 
Cześć dziewczyny, możecie polecić dobrego lekarza z wielkopolski. W piątek podchodzę do 3 iui i jeśli się nie uda to pomyślę nad zmianą lekarza.. Mój obecny lekarz zleca zastrzyk z Ovitrelle wieczorem przed inseminacą, czy nie wydaje Wam się to za późno?. Kiedy najlepiej robić zastrzyk?
My jestesmy z wielkopolski a zdecydowalismy sie na dojazdy do kliniki w łodzi gamety.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry