reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Cześć dziewczyny, możecie polecić dobrego lekarza z wielkopolski. W piątek podchodzę do 3 iui i jeśli się nie uda to pomyślę nad zmianą lekarza.. Mój obecny lekarz zleca zastrzyk z Ovitrelle wieczorem przed inseminacą, czy nie wydaje Wam się to za późno?. Kiedy najlepiej robić zastrzyk?
Witaj Azjak ja też jestem z Wielkopolski i moge polecić z Wrześni dr Michał Perlik lub z Poznania dr Anna Kostrzak. A gdzie podchodzisz do inseminacji? W jakiejś prywatnej klinice? Ja jestem po 1 iui (miałam w czerwcu) i teraz czekam aż coś się ruszy w Poznaniu na Polnej więc następna iui styczeń/luty.
 
Witaj Azjak ja też jestem z Wielkopolski i moge polecić z Wrześni dr Michał Perlik lub z Poznania dr Anna Kostrzak. A gdzie podchodzisz do inseminacji? W jakiejś prywatnej klinice? Ja jestem po 1 iui (miałam w czerwcu) i teraz czekam aż coś się ruszy w Poznaniu na Polnej więc następna iui styczeń/luty.
Ja właśnie jutro jadę 3 raz na IUI na polną, pozmienialo się tam teraz nie będzie na oddziale tylko w poradni i z opłatą (wczesniej na nfz nic nie placilismy). Dzieki za polecenie lekarzy poczytam i będę myslec co robić czy może spróbować w prywatnej klinice.

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak często jeździcie na wizyty? Badania też tam robicie? Pewnie ciężko pogodzic takie wyjazdy z pracą.. Ale jestescie zadowoleni ogolnie z leczenia tam?

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo jestesmy zadowoleni. Srednio 2 razy w miesiacu. W pracy nie robia problemu z wolnym. Badania: my akurat dostalismy liste i wszystkie robilismy u nas na miejscu ale oni tez robia. Nastepne jesli bedziemy potrzebowac bo w lutym sie koncza to robimy u nich na miejscu bo u nas strasznie dlugo czekaliśmy.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie jutro jadę 3 raz na IUI na polną, pozmienialo się tam teraz nie będzie na oddziale tylko w poradni i z opłatą (wczesniej na nfz nic nie placilismy). Dzieki za polecenie lekarzy poczytam i będę myslec co robić czy może spróbować w prywatnej klinice.

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom

To znaczy jaka to opłata na Polnej i jak to wygląda w poradni? bo mnie miała przyjąć na oddział endokrynologii dr Kostrzak na nfz na początku listopada ale właśnie wtedy wszystko się zmieniło!
A co jest u Ciebie wskazaniem do iui? Bo u mnie niskie AMH (1,34) i początki endometriozy (chociaż podczas laparoskopii w zeszłym roku usunięto mi ogniska endometriozy ale kto wie czy coś na nowo się nie tworzy) a u męża słabe nasienie.
 
Kciuki za dzisiejsze IUI!!! :)

Cześć dziewczyny, możecie polecić dobrego lekarza z wielkopolski. W piątek podchodzę do 3 iui i jeśli się nie uda to pomyślę nad zmianą lekarza.. Mój obecny lekarz zleca zastrzyk z Ovitrelle wieczorem przed inseminacą, czy nie wydaje Wam się to za późno?. Kiedy najlepiej robić zastrzyk?

U mnie gin robi zastrzyk jak pecherzyk jest większy niz 20mm i po 36h IUI.
Jestem dopiero co po pierwszej IUI wiec jeszcze nie mam statystyk czy ten sposób sie powiódł czy nie.

Natomiast moja mama dzisiaj do mnie napisała ze śniły jej sie bliźniaki!! :D




--------------------------------------------
...do 14-tu razy sztuka. A w sumie to do 32x sztuka.
 
reklama
Do góry