reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Czesc kobitki ;-) mam pytanie. Przeziebilam sie gdzies od wczoraj leze w lozku zakatarzona innych objawow brak. Lecze sie domowymi sposobami czyli goraca herbata cytryna miod i maminy sok malinowy, jem czosnek i mocze nogi w wodzie z sola. W srode mam monitoring cyklu i pewnie piatek iui i teraz czy przeziebienie moze spowodowac, ze lekarz nie bedzie chcial zrobic zabiegu? Kurcze nie chce isc na l4 z powodu kataru a tez nie chce czekac na kolejny cykl bo juz sie z Małżem nastawilismy na iui w tym miesiacu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc kobitki ;-) mam pytanie. Przeziebilam sie gdzies od wczoraj leze w lozku zakatarzona innych objawow brak. Lecze sie domowymi sposobami czyli goraca herbata cytryna miod i maminy sok malinowy, jem czosnek i mocze nogi w wodzie z sola. W srode mam monitoring cyklu i pewnie piatek iui i teraz czy przeziebienie moze spowodowac, ze lekarz nie bedzie chcial zrobic zabiegu? Kurcze nie chce isc na l4 z powodu kataru a tez nie chce czekac na kolejny cykl bo juz sie z Małżem nastawilismy na iui w tym miesiacu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Evelevel, podlecz sie herbatka i paracetamolem i powinno byc ok do piatku. Wazne tak naprawde jest zeby Maz byl zdrowy i nie mial temperatury powyzej 38 stopni zeby plemniki byly ok. Ja tylko to uslyszalam przed IUI ze jak maz ma powyzej 38 to odwolujemy inseminacje i nastepna za 3 miesiace. Zadnych obiekcji na temat mojego zdrowia.
Bedzie dobrze ;)
 
Evelevel, podlecz sie herbatka i paracetamolem i powinno byc ok do piatku. Wazne tak naprawde jest zeby Maz byl zdrowy i nie mial temperatury powyzej 38 stopni zeby plemniki byly ok. Ja tylko to uslyszalam przed IUI ze jak maz ma powyzej 38 to odwolujemy inseminacje i nastepna za 3 miesiace. Zadnych obiekcji na temat mojego zdrowia.
Bedzie dobrze ;)
Nie no to Malż jest calkowicie zdrowy ;-) wygonilam go nawet do drugiego pokoju spac zeby nie zlapal tego okropnego chorubska ode mnie [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tam dziewczyny weekend wazm mija???? Do mnie @ zbliża się wielkimi krokami. Cycochy, brzuch i krzyż bolą okropnie!!! Pewnie nie zdarzę pójść w środę na bete bo malpiszon przylezie :( evelevel , zdrówka życzę!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tam dziewczyny weekend wazm mija???? Do mnie @ zbliża się wielkimi krokami. Cycochy, brzuch i krzyż bolą okropnie!!! Pewnie nie zdarzę pójść w środę na bete bo malpiszon przylezie :( evelevel , zdrówka życzę!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Musisz mieć nadzieję do samego końca:) objawy @ i ew. Ciąży są bardzo podobne i łatwo je pomylić. Ostatnio kolezanka miala objawy grypy a to jednak byla ciąża, więc niczego nie można być pewnym ;)

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musisz mieć nadzieję do samego końca:) objawy @ i ew. Ciąży są bardzo podobne i łatwo je pomylić. Ostatnio kolezanka miala objawy grypy a to jednak byla ciąża, więc niczego nie można być pewnym ;)

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
No, nadzieję mam cały czas i póki taka jak zwykle @ nie przyjdzie ta nadzieja nie zgaśnie. Jakby co to będę walczyć w kolejnym cyklu.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak tam dziewczyny weekend wazm mija???? Do mnie @ zbliża się wielkimi krokami. Cycochy, brzuch i krzyż bolą okropnie!!! Pewnie nie zdarzę pójść w środę na bete bo malpiszon przylezie :( evelevel , zdrówka życzę!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Weekend szybko zlecial mam nadzieje ze reszta dni do 22 tez tak szybko zleci[emoji5] ale teraz to juz szał przedświąteczny...zakupy, sprzątanie i gotowanie bedzie to poleci szybko [emoji2] życzę Ci aby te objawy nie byly na @ tylko fasolkowe [emoji4] [emoji4] [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daj znać co i jak!!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny ale emocje mialam. Pojechalam w sobote rano zeby zapytac co dalej z tym torbielem a gin moja mi mowi ze to jest pecherzyk - zrobili mi hormony z krwi zeby sie upewnic i okazalo sie ze to pecherzyk! ja w szoku dobrze ze maz ze mna pojechal, wiec iui sie odbyla. ale straclam nadzieje po piatku na ten cykl wiec sie nie bede podniecac. Aha zastrzyk mialam w brzuch i zaraz potem iui. nie wiem czy nie za szybko iui o zastrzyku i czy pecherzyk pekl czy nie jak w tamtym cyklu i nie bede tego chyba nawet rozkminiac. Co ma byc to bedzie. W kazdym badz razie testowanie 23.
 
reklama
GRUDZIEŃ

10 - Vadera - wizyta kontrolna w szpitalu
12 - bertha - beta hcg
14 - joko86 - beta hcg
14 - evelevel - monitoring cyklu
21 - mikaaaa - beta hcg
22 - adunnia90 - beta hcg
22 - Cassiah - beta hcg
23 - azjak - beta hcg
23 - luczija - ciążowa wizyta kontrolna
28 - vadera - przywitanie z córeczką

STYCZEŃ

02 - cikulinka - drożność jajowodów (hsg)

Dziewczyny nowe dawać znać co kiedy macie. Łatwiej będzie ogarnąć trzymanie kciuków. A wiecie, bez kciuków Zuzikowych ani rusz!
ja testowanie tez 23 go
 
Do góry