reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Nie yłam na żadnym forum o ivf. Kiedyś przez przypadek (nie zauważając, że temat dotyczy IUI) trafiłam tutaj i tak mi się fajnie z dziewczynami rozmawiało, że zostałam. Pomimo, że sama do IUI nie podchodziłam. Na inne fora wpadam okazjonalnie na zasadzie "Ot, mogę raz odpowiedzieć bo wydaje mi się, że coś wiem:) "
OO - Oliwia Oktawia :D

My mieliśmy, decyzją naszego lekarza, wyznaczoną metodę ICSI.

Joko: Póki co ciężka noc za nami, zobaczymy co będzie dalej:)
Bertha: Lepiej w dzień jak się rozchodzę, ale w nocy jak chwilę udało mi się przyłożyć to wstawanie było koszmarne. Nie no, będąc szczerym już nie umieram, ale zdania nie zmieniłam, nadal uważam, że to zło, czasem konieczne, ale zło:) Koleżance udało się urodzić sn (miała termin dzień przede mną, w ten sam poszłyśmy na odział) wczoraj jak wychodziłam. Rodziła o 9:40. O 12 już śmigała z córą. Zazdrość...
Ja tez jestem na SN, szczegolnie po laparoskopii, gdzie niby tylko 3 dziurki, a ja tez sie ruszyc nie umialam i plakalam jak musialam kaszlnąć.. wtedy powiedzialam sobie ze nigdy w zyciu CC (jesli nie bedzie oczywiscie takiej koniecznosci).

zapomniałam ddac ze na forum ovuFriend anie na babyboom. Chętne niech dołączają :)
aaa, a juz chcialam tu szukac :) w ktorym dziale forum jest ten watek? Starania z pomoca medyczna?
 
Dziewczyny!!! dostaam telefon!!! dostałam prace!!!!!!! startuję od lutego! :)
GRATULACJE!! :):) super :)

Ja przed in vitro przeczytalam cale forum...kto po in vitro...robilam notatki bo duzo wskazowek co zrobic zeby zwiekszyc szanse na udane in vitro...
o kurcze, tam jest chyba 14tysiecy stron... masz zebrane gdzies najwazniejsze rzeczy? choc bede sie starala tez cos poczytac..
 
Ja tez jestem na SN, szczegolnie po laparoskopii, gdzie niby tylko 3 dziurki, a ja tez sie ruszyc nie umialam i plakalam jak musialam kaszlnąć.. wtedy powiedzialam sobie ze nigdy w zyciu CC (jesli nie bedzie oczywiscie takiej koniecznosci).


aaa, a juz chcialam tu szukac :) w ktorym dziale forum jest ten watek? Starania z pomoca medyczna?
tak, starania z pomcą medyczną
 
reklama
Choć jestem po IUI i na tym wątku stawiałam pierwsze kroki, to podczytywałam "kto po in vitro" i naprawdę dużo i mądrze tam dziewczyny piszą.
Może nie czytajcie od początku, ale cofnijcie się z postami np. rok wstecz. To szybko się czyta.
Ja nadrabiałam wątek IUI. kilka wieczorów i po krzyku, a wiedza została spożytkowana :)

Będziecie mieć różne punkty widzenia tego samego tematu. Polecam. I nieustannie za Was trzymam kciuki.
Czytam Was i kibicuję!
Pozdrawiam :)

Link do: Kto po in vitro? to bezpośredni link na tamten wątek :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry