reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


STYCZEŃ

11 - anula88 - laparoskopia
11 - froncia - test na wrogość śluzu

12 - Mikaaaaa – monitoring cyklu
12 - jolancik - beta hcg
13 – evelevel – monitoring cyklu
13 - Mikaaaaa – IUI
15/16 - evelevel – IUI
16 - anett96 – monitoring cyklu
17 - adunnia90 - beta hcg
18 - Hanuta – beta hcg


LUTY

27 – azjak – laparoskopia z histeroskopią
 
Jolancik i jak tam? Robiłaś dzis bete? Trzymam kciuki &&& [emoji4] [emoji4] [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Hej, jeszcze nie robiłam i zastanawiam się czy w ogóle to ma sens robić? Czuje, że się nie udało, że @ niedługo przyjdzie :( bo czasem brzuch zaboli jakby nadchodził.... a dziś 26 dc (13 dpo iui) Do tego od 2 dni mam ogromną chęć na czekoladę ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej, jeszcze nie robiłam i zastanawiam się czy w ogóle to ma sens robić? Czuje, że się nie udało, że @ niedługo przyjdzie :( bo czasem brzuch zaboli jakby nadchodził.... a dziś 26 dc (13 dpo iui) Do tego od 2 dni mam ogromną chęć na czekoladę ;)
ja bym zrobiła bete albo test :):)
dziewczyny jak mija dzien?
 
Katharina, to jesli moge zapytac o cos z ivf, to powiedz jakie są badania (dla mnie, jak i dla M) przed in vitro niezbędne do zrobienia?
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


STYCZEŃ

11 - anula88 - laparoskopia
11 - froncia - test na wrogość śluzu

12 - Mikaaaaa – monitoring cyklu
12 - jolancik - beta hcg
13 – evelevel – monitoring cyklu
14 - Mikaaaaa – IUI - ?
15/16 - evelevel – IUI
16 - anett96 – monitoring cyklu
17 - adunnia90 - beta hcg
18 - Hanuta – beta hcg


LUTY

27 – azjak – laparoskopia z histeroskopią
 
Ostatnia edycja:
Mialam dzisiaj kolejny monitoring, ale ze od poprzedniego monitoring ktory byl w poniedzialek, moje pecherzyki az tak bardzo nie urosly to musze isc na monitoring jeszcze raz jutro. No i najprawdopodobniej przesunie mi sie IUI z piatku na sobote :/
 
reklama
Mialam dzisiaj kolejny monitoring, ale ze od poprzedniego monitoring ktory byl w poniedzialek, moje pecherzyki az tak bardzo nie urosly to musze isc na monitoring jeszcze raz jutro. No i najprawdopodobniej przesunie mi sie IUI z piatku na sobote :/
To jakie mialas w pon przypomnij mi a dzis jakiej byly wielkosci? Bierzesz leki stymulujace?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry