reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
straciłam w 7 mym. serduszko przestało bic.cale swieta wielkanocy w zeszlym roku spedzilam w szpitalu no i jak wrocilam to mnie zwolnili.ot taka moja historia..wlasnie sie zastanawiam kurde jak w invitro bede brac wolne, tu nowa praca wiec jak tu sie co i raz zwalniac.. bede myslec, kabinowac..Ja juz chyba do 3 iui nie podchodze skoro sie okazalo ze szanse u nas małe. zobacze co w poniedzialek powie ginek.juz nie moge sie doczekac wizyty
Przykro mi nie wybrazam sobie tego tu zalamana po stracie ciazy a w pracy tak sie zachowali...
Tez czekam z niecierpliwością na wiadomosc co Ci gin powie [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny[emoji4] chciałam się przywitać! Moja historia w skrócie: staramy się od 1,5 roku. Nie byłoby tragedii gdyby nie to, że ja mam już prawie 35 lat, a mój m. 43[emoji53] u mnie wyniki modelowe. M. Ma żołnieżyki o złej morfologii, to tego nie żywotne i mało ruchliwe. Jestem świeżo po laparoskopii diagnostycznej i zgodnie z zaleceniami gin to nasze ostatnie cykle naturalne. Wiosną inseminacje, jeśli nie zaskoczy.
A czas ucieka...

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj w naszym gronie Bogni :)
 
Wiecie co ja w tym miesiacu nabrałam sie tyle lekow ze szkoda gadac w tym antybiotyk i myslezezrobie ze3 dni diety oczyszczajacej z lekow.
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


STYCZEŃ

12 - Mikaaaaa – monitoring cyklu
13 - evelevel – monitoring cyklu
13 - Mikaaaaa – IUI
14 - jolancik - beta hcg
15/16 - evelevel – IUI
16 - anett96 – monitoring cyklu
17 - adunnia90 - beta hcg
18 - Hanuta - beta hcg
19 - Moniczka2 - beta hcg

LUTY

27 – azjak – laparoskopia z histeroskopią


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
Winston Churchill
 
Tak, 2x1. I liczę się z tym, że przez Duphaston może mi się cykl przedłużyć. Dzisiaj dokładnie mija 14 dni jak jestem po iui - 27 dc. (Normalnie mam cykle 25-29 dni). Ale czy to dobry znak, że nie zrobiłam dziś bety to nie wiem co myśleć...?
Jolancik, badanie beta hcg z krwi można zrobić w dowolnym momencie dnia - nie musi być rano, nie musi być na czczo. Więc może masz możliwość zrobienia w innym labo np. po pracy. W niektórych labo z niewielką dopłatą za "cito", wynik jest po około godzinie. 14 dni po IUI, bez względu na dzień cyklu daje już wiarygodny wynik. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Ktoś musi to forum odczarować :)

I pamiętajcie dziewczyny, żeby brać leki aż do wyniku bety. Nie odstawiajcie wcześniej. Jak @ ma przyjść to przyjdzie nawet jak bierzecie duphaston czy luteinę.
A jak odstawicie, a będziecie we wczesnej ciąży, to organizm sobie nie poradzi i dojdzie do poronienia w terminie spodziewanej miesiączki.
Odstawiamy tylko po otrzymaniu wyniku bety.
Sikańcom na tak wczesnym etapie nie wierzymy!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja żałuję ze podchodzilam do 4 [emoji20]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
adunnnia, niczego nie żałuj, ja też po histeroskopii jeszcze po raz trzeci podejdę. Za to już wiesz, że zostało tylko jedno rozwiązanie - in vitro - i z pełnym zaangażowaniem do niego podejdziesz. Jak by Ci się udała iui jak innym dziewczynom to byś się cieszyła że podeszłaś i czwarty raz. Znam przypadki, kiedy właśnie ża czwartym się udało ;) Nie obwiniaj się o nic a patrz tylko do przodu :)
 
reklama
Tak, 2x1. I liczę się z tym, że przez Duphaston może mi się cykl przedłużyć. Dzisiaj dokładnie mija 14 dni jak jestem po iui - 27 dc. (Normalnie mam cykle 25-29 dni). Ale czy to dobry znak, że nie zrobiłam dziś bety to nie wiem co myśleć...?
No to musisz zrobić w miarę szybko bete żeby dupka odstawić

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry