reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Jolancik, badanie beta hcg z krwi można zrobić w dowolnym momencie dnia - nie musi być rano, nie musi być na czczo. Więc może masz możliwość zrobienia w innym labo np. po pracy. W niektórych labo z niewielką dopłatą za "cito", wynik jest po około godzinie. 14 dni po IUI, bez względu na dzień cyklu daje już wiarygodny wynik. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Ktoś musi to forum odczarować :)

I pamiętajcie dziewczyny, żeby brać leki aż do wyniku bety. Nie odstawiajcie wcześniej. Jak @ ma przyjść to przyjdzie nawet jak bierzecie duphaston czy luteinę.
A jak odstawicie, a będziecie we wczesnej ciąży, to organizm sobie nie poradzi i dojdzie do poronienia w terminie spodziewanej miesiączki.
Odstawiamy tylko po otrzymaniu wyniku bety.
Sikańcom na tak wczesnym etapie nie wierzymy!!!!
Ja odstawiłam po sikancu ale nie miałam IUI w tym cyklu tylko naturalsa próbowalismy. Więc skoro brałam po to żeby dostać okres tylko, to po 10 dniach odstawiłam. I teraz czekam na @. I niech szybko przychodzi to wystartuje z kolejnym cyklem z IUI.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W sumie to nie miałam zaleceń na branie dupka w tym cyklu bo rozchorowałam się jak miałam mieć obu i IUI i tylko telefonicznie ustaliłam z moją gin że mam w następnym cyklu zacząć stymulacje 3 dc i się zgłosić się na monitoring koło 12 dc. I wzięłam sama dupka bo zawsze biorę od 16 do 25 dnia (od roku) bo inaczej @ nie przychodzi. Myślicie że źle zrobiłam?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W sumie to nie miałam zaleceń na branie dupka w tym cyklu bo rozchorowałam się jak miałam mieć obu i IUI i tylko telefonicznie ustaliłam z moją gin że mam w następnym cyklu zacząć stymulacje 3 dc i się zgłosić się na monitoring koło 12 dc. I wzięłam sama dupka bo zawsze biorę od 16 do 25 dnia (od roku) bo inaczej @ nie przychodzi. Myślicie że źle zrobiłam?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Sama znasz najlepiej swoj organizm. I skoro zawsze bralas to uwazam ze nie ma w tym nic zlego.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny, bylam dzisiaj na monitoring ale niestety nie wyglada to dobrze. Chyba ne bedzie IUI w tym cyklu. Wyglada to tak, ze w poniedzialek mialam domiujacy pecherzyk 15 mm, wczoraj 16 a dzisiaj wrocil do 15 mm. I do tego wszystkiego kobieta od monitoring stwierdzila ze widzi troche plynu w zatoce douglasa czyli ze owulacja mogla juz byc. Tylko sie zastanawiam jakim cudem bo ten dominujacy pecherzyk jest, jeszcze mialam dwa male pecherzyki (najwiekszy chyba okolo 13 mm) i one dalej byly widoczne dzisiaj na usg. Wyslali mnie na badanie krwi po tym monitoringu zeby zobaczyc jak to bylo z owulacja ze strony hormonow. Czekam na telefon, maja mi powiedziec co dalej z tym cyklem. Ale ogolnie mala zalamka z tym wszystkim :(
 
Czesc Dziewczyny, bylam dzisiaj na monitoring ale niestety nie wyglada to dobrze. Chyba ne bedzie IUI w tym cyklu. Wyglada to tak, ze w poniedzialek mialam domiujacy pecherzyk 15 mm, wczoraj 16 a dzisiaj wrocil do 15 mm. I do tego wszystkiego kobieta od monitoring stwierdzila ze widzi troche plynu w zatoce douglasa czyli ze owulacja mogla juz byc. Tylko sie zastanawiam jakim cudem bo ten dominujacy pecherzyk jest, jeszcze mialam dwa male pecherzyki (najwiekszy chyba okolo 13 mm) i one dalej byly widoczne dzisiaj na usg. Wyslali mnie na badanie krwi po tym monitoringu zeby zobaczyc jak to bylo z owulacja ze strony hormonow. Czekam na telefon, maja mi powiedziec co dalej z tym cyklem. Ale ogolnie mala zalamka z tym wszystkim :(
Czyli nie chciał dojrzeć tak to wygląda?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli nie chciał dojrzeć tak to wygląda?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie za bardzo nie wiadomo. Albo jeszcze nie dojrzaly albo owulacja juz byla. Nie wiem jakim cudem... Czekam na wynik krwi. Jest jeszcze jedna rzecz, moj prawy jajowod i jajnik jest strasznie przesuniety, do tego stopnia ze jak robia usg dopochwowo to go nie widza. Normalnie ten prawy nie dziala, przy poprzedniej IUI sprawdzali prawy zewnetrznie przez usg, ale nic tam nie bylo, pecherzykow brak. Tez nigdy nie czuje owulacji z prawej strony. Podczas przygotowania do tej IUI nie patrzyli przez USG zewnetrzne na niego. Moze tam cos uroslo i peklo na prawym jajniku. Chociaz malo prawdopodone mi sie to wydaje ze mialam inny dominujacy pecherzyk na prawym, ale kto wie. No nic, moze dowiem sie czegos wiecej jak zadzwonia z wynikami krwi.
 
reklama
Wlasnie za bardzo nie wiadomo. Albo jeszcze nie dojrzaly albo owulacja juz byla. Nie wiem jakim cudem... Czekam na wynik krwi. Jest jeszcze jedna rzecz, moj prawy jajowod i jajnik jest strasznie przesuniety, do tego stopnia ze jak robia usg dopochwowo to go nie widza. Normalnie ten prawy nie dziala, przy poprzedniej IUI sprawdzali prawy zewnetrznie przez usg, ale nic tam nie bylo, pecherzykow brak. Tez nigdy nie czuje owulacji z prawej strony. Podczas przygotowania do tej IUI nie patrzyli przez USG zewnetrzne na niego. Moze tam cos uroslo i peklo na prawym jajniku. Chociaz malo prawdopodone mi sie to wydaje ze mialam inny dominujacy pecherzyk na prawym, ale kto wie. No nic, moze dowiem sie czegos wiecej jak zadzwonia z wynikami krwi.
Mika to daj koniecznie znak po telefonie. Ciekawa sprawa..
 
Do góry