reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


STYCZEŃ

19 - Moniczka2 - beta hcg
23 - Hanuta - pierwsza wizyta ciążowa
23 - Oska305 - beta hcg
24 - zylwia - monitoring cyklu
24 - joko86 - monitoring cyklu
27 – anett96 – monitoring cyklu
30/31 – Mikaaaaa - beta hcg/test ciążowy
31 – evelevel – beta hcg

LUTY

27 – azjak – laparoskopia z histeroskopią


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
Winston Churchill

Nowe dziewczyny czy dopisać Was do naszego kalendarza? :) Napiszcie kiedy co macie.
Poproszę o dopisanie mnie do kalendarza ja tez 30/31 Beta/test
 
Hanuta szczęściaro! Gratulacje Podziel się przepisem na powodzenie

Dziękuję :) Nie ma przepisu na powodzenie. Chyba trzeba bardzo wierzyć, że sie uda :) Trudno mi się wymądrzać bo starałam się o maleństwo dwa lata i dobrze znam comiesięczny ból kiedy nie wychodziło. Wielokrotnie sama siebie oczukiwalam, że i tak nic z tego nie będzie. Chyba robiłam to po to, zeby mniej bolało jak juz @ przyjdzie :( Tym razem postanowiłam, że nie będę sama siebie oszukiwać - będzie co ma być. Pani dr powiedziała mi, żeby sie nie nastawiać bo rzadko kiedy wychodzi po pierwszym IUI, raczej tak po 3-4. No więc na 3-4 IUI psychicznie się nastawiłam :)
 
Ja tez teraz staram się sama sobie przetłumaczyć, ze co ma być to będzie. Tylko my mamy jeszcze tylko dwa cykle na iui. Pod koniec marca jedziemy do UK i wracamy dopiero w listopadzie :-( Ale trudno. Poprzednio udało nam się naturalnie to może i teraz. Zakładając, że iui nie wyjdzie :-)

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny tak z innej beczki. Moja siostra jest w 21 tyg ciąży bliźniaczej i okazał o się, ze ma łożysko przodujące. Macie w tym jakieś doświadczenie? Ona mieszka w Anglii i tam mówią jej, ze to nic takiego i za miesiąc tylko do kontroli. Nie wiemy czy odpowiednio do tego podchodzą. Siostra panikuje, a oni nic sobie z tego nie robią.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uff ... Nadrobiłam zaległości ;)
Witam wszystkie nowe staraczki i gorąco trzymam kciuki! Ja jestem żywym przykładem tego, ze IUI moze sie udać. Nie poddawajcie sie!
Dziś powtórzyłam betę bo minęło 5 dni od poprzedniej (ponad 400) i chciałam mieć pewność ze wszystko jest ok. Wynik 3883 :) w poniedziałek wizyta u gin.




Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje !!!! :))))
 
reklama
Do góry