reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
.czesc Dziewczyny..... ja czuje ze nie udało się w tym miesiącu....okres powinnam dostac 28.01.... więc też bede testowac .... choć czuje ze sie nie udało...:( no nic jak cos kolejny miesiac...i moze w marcu iui...:) dziewczyny powiedzcie mi ile czekaliscie na wyniki do iui ? ?? i jakie robiliśmy? ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Stres to nic dobrego, może wymyśl sobie jakieś zajęcie zeby zapomnieć na chwilę i żyć normalnie. Basen, łyżwy, spotkanie ze znajomymi którzy nie wiedzą o problemie żebyś musiała zachowywac się "normalnie", porządki w domu??? Mi takie coś pomaga i czas przyspiesza :)

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
Pracuje wiec jakis czas mam zajety ale I tak w glowie czasem pojawiaja sie pytania jak to bedzie po tej IUI... uwierz mi ze za czesto wpadam w wir sprzatania moj M mowi ze zawsze bylam zeswirowaba na punkcie sprzatania alr teraz to juz przeginam I mowi jak ja chce miec dziecko jak ja za nim chodze I aby go pouczam ale on oczywiscie z zartem mowi yo wszystko :) ja chyba bym chciala miec to juz za soba....
 
Pracuje wiec jakis czas mam zajety ale I tak w glowie czasem pojawiaja sie pytania jak to bedzie po tej IUI... uwierz mi ze za czesto wpadam w wir sprzatania moj M mowi ze zawsze bylam zeswirowaba na punkcie sprzatania alr teraz to juz przeginam I mowi jak ja chce miec dziecko jak ja za nim chodze I aby go pouczam ale on oczywiscie z zartem mowi yo wszystko :) ja chyba bym chciala miec to juz za soba....
To witaj w klubie u mnie tez od stresu perfekcyjna by nie miala sie czego doczepic [emoji6]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
.czesc Dziewczyny..... ja czuje ze nie udało się w tym miesiącu....okres powinnam dostac 28.01.... więc też bede testowac .... choć czuje ze sie nie udało...:( no nic jak cos kolejny miesiac...i moze w marcu iui...:) dziewczyny powiedzcie mi ile czekaliscie na wyniki do iui ? ?? i jakie robiliśmy? ?
Chodzi Tobie o badania ktore robilismy przed IUI?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiec tak na bieżąco moj gin na miejscu kontroluje mi co jakis czas hormony. W miedzyczasie wyslal nas na badania genetyczne i kariotypy mamy tez zrobione. W marcu 2016 mialam hsg a w klinice do IUI musieliśmy miec takie badania anty hbc, anty hcv, anty hiv, chlamydie, cmv igg, cmv igm, czystość pochwy, amh, grupa krwi, hbs antygen, cytologia, rubella igg, rubella igm, toksoplazmoza igg, toksoplazmoza igm, vdrl. I tu tak w lipcu 2016 trafilismy do kliniki leczenia niepłodności a w paźdZierniku 2016 mieslimy pierwsza IUI. Najdłużej czekalismy za wynikami za chlamydia 3 tyg.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiec tak na bieżąco moj gin na miejscu kontroluje mi co jakis czas hormony. W miedzyczasie wyslal nas na badania genetyczne i kariotypy mamy tez zrobione. W marcu 2016 mialam hsg a w klinice do IUI musieliśmy miec takie badania anty hbc, anty hcv, anty hiv, chlamydie, cmv igg, cmv igm, czystość pochwy, amh, grupa krwi, hbs antygen, cytologia, rubella igg, rubella igm, toksoplazmoza igg, toksoplazmoza igm, vdrl. I tu tak w lipcu 2016 trafilismy do kliniki leczenia niepłodności a w paźdZierniku 2016 mieslimy pierwsza IUI. Najdłużej czekalismy za wynikami za chlamydia 3 tyg.


Dziękuje.bardzo..bo zastanawiam się ile wcześniej musimy zacząc robić badania...bo chciałabym w marcu podejsc do iui....w lutym jeszcze naturals....zrobie wrogość śluzu ..i wtedy podejsc do iui... :)
Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny myślę o tej drugiej IUI i tak się zastanawiam co robić żeby zwiększyć szanse choć o 0,05 %. Jak sobie przypomnę tą pierwszą to sama IUI była nieprzyjemna a nawet boląca. Czy to normalne? Później brzuch mnie bolał i plamilam... Zastanawiam się czy przy następnej też tak będzie. Czy może coś jest nie tak ...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie inseminacja nie bolała. Owszem zawsze zakładanie wziernika jest nieprzyjemne, może trochę szczypało podanie nasienia. Za pierwszym razem na cyklu naturalnym włożenie cewnika nie sprawiło klopotu. I ogólnie było ok. Za drugim razem już po stymulacji ciężko było jej trafić chyba kulociagiem musiała szyjke przytrzymać. I po 2 dniach miałam plamienie. Gin powiedziała, że to takie jajeczkowanie. Ja myślę, że mnie "drapnęła" . W drugiej fazie cyklu podbrzusze cały czas mnie bolało jak przy ostrym okresie. I wychodowalam torbiel 4cm. W marcu laparo.
 
reklama
Ja tez praktycznie nic nie czułam przy iui. Nastawilam się na jakiś bol, a praktycznie nawet nie zauważyłam kiedy było po wszystkim.
Dziewczyny, a możecie coś powiedzieć na temat skuteczności kolejnych iui. Czy to przy pierwszej jest największe prawdopodobieństwo, czy raczej nie ma to znaczenia?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry