reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny nie dowierzam, aż mi się ręce trzęsą... W grudniu miałam 3 nie udaną iui na poczatku stycznia wizyta u mojej gin uzgodnilysmy że kolejny krok to laparo na koniec lutego. Zbadala mnie i wyszło ze byłam już po owu, endo idealne. No i nastawialam się ze mam 2 m-ce luzu. I faktycznie nie myslalam o tym, nic nie brałam po za bromkiem i inofemem, nie monitorowalam, nawet nie zastanawialam się kiedy owu była. Od 3 dni boli mnie brzuch i piersi jak na okres, ból mocniejszy, okresu wczoraj nie dostałam dziś wracając z kościoła kupiliśmy test z czułością 25. Od razu zrobilam i po 3 min. wyszła blada kreska!!! Dołączylabym foto ale nie wiem jak ;) mąż też widzi tą kreskę to chyba nie mam paranoi... Brzuch mnie boli caly czas, mam wrazenie ze @ zaraz przyjdzie a z. 2 strony cały czas banan z buzi nie schodzi bo mam nadzieję że jednak marzenie dziecka z miłości się spełniło ;)

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
Azjak ja pierdzielę ale fajnie.... Ty szczęściaro... Hahaha wierzę że beta to będzie formalność... Tylko daj znać jutro jaki wynik....
To świętujemy.... Mam nadzieję że takie dobre wieści od początku roku będą się utrzymywały....

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak z obciazeniem ? Bo nie rozumiem, ja biore norprolac czy jak to sie tam pisze ;)
Przebieg testu z metoklopramidem (MTC)

Test diagnostyczny przeprowadza się w dwóch (najczęściej) lub trzech etapach. Najpierw, w tzw. punkcie 0 przykładowo o godz. 8, pobierana jest próbka krwi, w której oznaczany jest poziom prolaktyny. Zaraz potem przyjmuje się 1 tabletkę metoklopramidu doustnie. Po godzinie, czyli w naszym przykładzie o godzinie 9, znów pobierana jest krew do oznaczenia stężenia prolaktyny. Jeżeli badanie jest trzy etapowe, badanie krwi trzeba powtórzyć po następnej godzinie czyli o 10. Kiedy oznaczenia będą gotowe otrzymuje się profil prolaktynemii, czyli stężenia prolaktyny we krwi przed zadziałaniem metoklopramidu oraz po 60 i 120 minutach.
 
Ostatnia edycja:
Przebieg testu z metoklopramidem (MTC)

Test diagnostyczny przeprowadza się w dwóch lub trzech etapach. Najpierw, w tzw. punkcie 0 przykładowo o godz. 8, pobierana jest próbka krwi, w której oznaczany jest poziom prolaktyny. Zaraz potem przyjmuje się 1 tabletkę metoklopramidu doustnie. Po godzinie, czyli w naszym przykładzie o godzinie 9, znów pobierana jest krew do oznaczenia stężenia prolaktyny. Jeżeli badanie jest trzy etapowe, badanie krwi trzeba powtórzyć po następnej godzinie czyli o 10. Kiedy oznaczenia będą gotowe otrzymuje się profil prolaktynemii, czyli stężenia prolaktyny we krwi przed zadziałaniem metoklopramidu oraz po 60 i 120 minutach.
Dokładnie: -) Ja sprawdzałam tylko po godzinie. P dwóch nigdy mi nikt nie kazał.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Azjak pierwsza druga kreskę na teście widziałam tylko ja. M twierdził, że jej nie ma, dopiero w kolejnych dniach zobaczył. Jeśli Twój M tez ją widzi to znaczy ze tam jest :D
Trzymam kciuki za betę
 
Dziewczyny nie dowierzam, aż mi się ręce trzęsą... W grudniu miałam 3 nie udaną iui na poczatku stycznia wizyta u mojej gin uzgodnilysmy że kolejny krok to laparo na koniec lutego. Zbadala mnie i wyszło ze byłam już po owu, endo idealne. No i nastawialam się ze mam 2 m-ce luzu. I faktycznie nie myslalam o tym, nic nie brałam po za bromkiem i inofemem, nie monitorowalam, nawet nie zastanawialam się kiedy owu była. Od 3 dni boli mnie brzuch i piersi jak na okres, ból mocniejszy, okresu wczoraj nie dostałam dziś wracając z kościoła kupiliśmy test z czułością 25. Od razu zrobilam i po 3 min. wyszła blada kreska!!! Dołączylabym foto ale nie wiem jak ;) mąż też widzi tą kreskę to chyba nie mam paranoi... Brzuch mnie boli caly czas, mam wrazenie ze @ zaraz przyjdzie a z. 2 strony cały czas banan z buzi nie schodzi bo mam nadzieję że jednak marzenie dziecka z miłości się spełniło ;)

też myśle że można już gratulować!!!! super oby co miesiąc były takie same dobre wiadomości, że na komuś sie udało ,..!!!! Czekamy na info jurtro :)

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie dowierzam, aż mi się ręce trzęsą... W grudniu miałam 3 nie udaną iui na poczatku stycznia wizyta u mojej gin uzgodnilysmy że kolejny krok to laparo na koniec lutego. Zbadala mnie i wyszło ze byłam już po owu, endo idealne. No i nastawialam się ze mam 2 m-ce luzu. I faktycznie nie myslalam o tym, nic nie brałam po za bromkiem i inofemem, nie monitorowalam, nawet nie zastanawialam się kiedy owu była. Od 3 dni boli mnie brzuch i piersi jak na okres, ból mocniejszy, okresu wczoraj nie dostałam dziś wracając z kościoła kupiliśmy test z czułością 25. Od razu zrobilam i po 3 min. wyszła blada kreska!!! Dołączylabym foto ale nie wiem jak ;) mąż też widzi tą kreskę to chyba nie mam paranoi... Brzuch mnie boli caly czas, mam wrazenie ze @ zaraz przyjdzie a z. 2 strony cały czas banan z buzi nie schodzi bo mam nadzieję że jednak marzenie dziecka z miłości się spełniło ;)

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje![emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślę że wszystko jest możliwe, trzymam kciuki i czekam na dobre wieści ;)

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzisiaj powinnam mieć okres i nadal cisza. Boję się marzyć. Brzuch pobolewa... Jutrzejsza beta wszystko wyjaśni. Trzymajcie kciuki :-)

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Za Was obydwie jutro będziemy trzymały kciuki kobietki :)

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Azjak widzisz jestes kolejnym przykładem , że spokojna głowa to połowa sukcesu:) Gratulacje i wysokiej bety jutro:)))
 
Do góry