reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Mruch, pewnie że jesteś młoda! Ja też czuję się młoda bo taka jestem :)

Trzymam mocno kciuki, ma się udać! A która to Wasza próba? Dla mnie adopcja to ostateczne rozwiązanie i na pewno z niego skorzystamy jak nie nastąpi cud, ale mocno wierzymy że do tego kroku nie dojdziemy!

Na tym forum też jest ciekawy wątek o adopcji, można sporo się dowiedzieć :)

Jesteśmy po 4 latach starań, prawie rok starań ze stymulowanymi cyklami, monitoring itp itd. Zdecydowaliśmy sie na IUI ale nie udało sie. Została nam próba z invitro. Oby była owocna. Moja dobra koleżanka tez jest już po transferze czeka na wynik 28.02 sie testuje. Tylko ze ona w Niemczech a tam do 3 prób jest pokrywany cały koszt w 70% pokrywa państwo. Szkoda ze u nas tego nie ma. Chociaż w jakiejś małej części. [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje AMH to 3,62.
Hmm, a jakie badania kobieta powinna przejść aby dojść do procedury ivf? Bo mi nic lekarz nie kazał robić :errr:

Ja o adopcji myślałam, ale cała ta procedura, wywiad środowiskowy, czekanie, szkolenia itp. Przeraża mnie to. Zresztą, jeszcze nie wypróbowałam wszystkich opcji na to by mieć swoje.
 
Czy któraś z Was chodzi do Invimedu we Wrocławiu?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja jestem w Polmedis Wrocław. Jeśli dojdzie do in vitro to czuję że też będę miała antykoncepcję przed bo powiedziałam że jak coś to transfer w maju, a lekarz na to że w takim razie na końcu marca się zjawić.
 
Jesteśmy po 4 latach starań, prawie rok starań ze stymulowanymi cyklami, monitoring itp itd. Zdecydowaliśmy sie na IUI ale nie udało sie. Została nam próba z invitro. Oby była owocna. Moja dobra koleżanka tez jest już po transferze czeka na wynik 28.02 sie testuje. Tylko ze ona w Niemczech a tam do 3 prób jest pokrywany cały koszt w 70% pokrywa państwo. Szkoda ze u nas tego nie ma. Chociaż w jakiejś małej części. [emoji30]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A masz leki refundowane do in vitro? To jest pewne pocieszenie :) Musi się udać!
 
Moje AMH to 3,62.
Hmm, a jakie badania kobieta powinna przejść aby dojść do procedury ivf? Bo mi nic lekarz nie kazał robić :errr:

Ja o adopcji myślałam, ale cała ta procedura, wywiad środowiskowy, czekanie, szkolenia itp. Przeraża mnie to. Zresztą, jeszcze nie wypróbowałam wszystkich opcji na to by mieć swoje.
U nas takie badania: cytologia, AMH,anty-Hbc, antygen Hbs, anty-HCV, anty-HIV 1-2, VDRL.Chlamydia ,toksoplazamoza igg i igm, różyczka igg i igm, cytomegalovirus igm i IgG,biocenoza pochwy,grupa krwi dodatkowo my z M mamy kariotypy

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje AMH to 3,62.
Hmm, a jakie badania kobieta powinna przejść aby dojść do procedury ivf? Bo mi nic lekarz nie kazał robić :errr:

Ja o adopcji myślałam, ale cała ta procedura, wywiad środowiskowy, czekanie, szkolenia itp. Przeraża mnie to. Zresztą, jeszcze nie wypróbowałam wszystkich opcji na to by mieć swoje.
U mnie takie same jak u Adunni , tylko bez kariotypu:)
 
Do góry