reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja w Gamecie u dr Czecha

Agnieś a powiedz mi jestes zadowolona z dr?? bo tez chce sie umówic do gamety ale nie wiem którego lekarza wybrac?


hej, ja chodze do invicty w gdansku (dr Suchanek, Szczurowicz, Ochman) i do gamety w gdyni ( dr Wójcik), narazie diagnuzuje przyczyne 3 poronien ale mysle ze w gamecie moga zaproponowac iui bo na nast. wizyte mam przyjsc z mezem... narazie mam skierowanie na histero.[/QUOT
A dżoł a jak ten Wójcik ?
co do Szczurowicz tez do niej chodzilam ale zmieniłam ją...na innego lekarza :)
 
reklama
U Wójcika bylam tylko raz, pokazalam pelno badan ktore porobilam po poronieniach, zrobil mi wymaz na chlamydie,mycoplasme i ureaplasme (dodatnie to ostatnie) i dal skierowanie na histeroskopie. Termin dopiero na 28.03, potem 3 tyg czekania na wynik histop. i z wynikiem do Wójcika....
teraz biore antybiotyk z mezem ( od innego gina) na ureaplasme ale sie naczytalam w necie (bo dr tego nie powiedzial, co w przypadku bakterii) ze jak ma sie bakterie to nie powinno sie robic histero. Po anty zrobimy badanie jeszcze raz ale co wtedy gdy wyjdzie dodatnia? Mam odwolac zabieg?


___________________________________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci, diagnoza: w trakcie, ureaplasma, leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno cholina, ovarin

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnieś a powiedz mi jestes zadowolona z dr?? bo tez chce sie umówic do gamety ale nie wiem którego lekarza wybrac?
N

na początku różnie w sensie ani razu od niego nie usłyszalam będzie dobrze itd zero empatii teraz wiem, że tak jest lepiej, że nie pociesza itd chodzę tam od czerwca i wybralam jego czytając opinie na znany lekarz i pani na recepcji go polecila. Z biegiem czasu się do niego przekonuje. Tłumaczy ostatnio jak już nie wytrzymałam i się popłakałam w gabinecie to rozmawiał z mężem wszystko mu objaśniał bo wiedział ze ja już go nie słucham jak w amoku z tych niepowodzeń. Jestem po pierwszej iui niestety mam problem z endometrium za cienkie i dwa razy mi odmówił bo powiedział, że nie ma szans i nie chce nas naciągać na kase. Teraz jade 8.03 na wizyte i histero u niego będę robila i powiem szczerze, że nie wiem czy będziemy jeszcze podchodzić do iui czy nie od razu in vitro, zobaczymy co powie.
 
Froncia, zapomnialam dodac jeszcze, ze na koncu wizyty dr dodal ( co dla mnie bylo wazne i pocieszajace): "jak przyjdzie pani z wynikami to dzialamy bo nie ma na co czekac, bo lata leca". Niby takie nic a mi dalo wiare [emoji6]
Ps. Nie wiem czy to dlatego ze to prezes gamety i chce jak najlepiej dla pacjentow czy chce mnie tak dlugo za nos wodzic zebym jak najwiecej kasy zostawila... okaze sie na drugiej wizycie [emoji4]


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: w trakcie, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin


Napisane na iPhone
 
Ostatnia edycja:
Dżoł dziękuję Tobie.... a powiedz mi ile czasu trzeba czekać na wyniki przed iui ? ja też już nie chce czekać też mam 29 w sumie w tym roku już 30 -stka.
 
Na wyniki do IUI, to zależy. Z krwi u mnie na drugi dzień były.
Wymazy do 3 tygodni, ale może być szybciej.
Nie wiem czy miałaś robione HSG, bo to inna już bajka :)
 
ja tez 30 za kilka miesiecy ;-(
ja hsg nie mialam ale jak w 3 ciazach mialam pecherzyki w macicy to chyba jest ok i nie musze tego robic... ? nasienie tez ok, wiec nie wiem czy wg do inseminacji my sie "nadajemy". chcialabym chociaz raz sprobowac.
 
Dżoł, a wszystkie ciąże metodą naturalną? Jeśli zachodziłaś, to jak najbardziej nie potrzebne jest HSG, możliwości macie ogromne. :)
 
reklama
dwie na clo a jedna bez niczego ( nie licząc encortonu, inofemu... itp :biggrin2: )
chodzi Ci o mozliwosci naturalne czy o duze mozliwosci w iui ? :)
 
Do góry