reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
U mnie majówka kiepska tego roku. Jestem dziś w domu sama. Mąż od rana w pracy. Jedyna przyjemność to spacer z pieskiem w ten słoneczny dzień. Jutro na pogrzeb bo w sobote zmarła babcia męża ;(
 
reklama
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MAJ

01 – MoKa (I) – monitoring cyklu
02 – froncia (I) - monitoring cyklu i IUI, Gdynia Gameta (Tczew)
02 – gooossia17 (II) – monitoring cyklu
04 – Sikulinda (II) – beta hcg
06 - jolancik (IV) - testowanie/ beta, Poznań ul. Polna (Gniezno)
11 – zuzik85 - testowanie po naturalnych staraniach (Parens Rzeszów)

CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
jak wiecie starania były naturalne.....no miałam testowac w sobote....ale nie testowałam okres miał przyjsc w sobote poki co go nie ma i tego sie trzymam......co prawda od kilku dni czuje sie okresowo a nadzieja umiera ostatnia.....miłej majówki dziewczyny.....
ps. widziałam kila dni bociana na d domem:p leciał niziutko
Ohh Kochana trzymam kciuki....:)
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MAJ

01 – MoKa (I) – monitoring cyklu
02 – froncia (I) - monitoring cyklu i IUI, Gdynia Gameta (Tczew)
02 – gooossia17 (II) – monitoring cyklu
04 – Sikulinda (II) – beta hcg
06 - jolancik (IV) - testowanie/ beta, Poznań ul. Polna (Gniezno)
11 – zuzik85 - testowanie po naturalnych staraniach (Parens Rzeszów)

CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Wpisz proszę na jutro IUI :)
 
Dzięki kochane za trzymanie kciuków!!! :) chyba Bóg lub ktoś tam na górze się trochę ulitował nade mną no i wasze kciuki na pewno też pomogły!
Histerycznie bałam się lekarki, która mnie dziś przyjmowała bo na korytarzu wydawała się mało przyjemna. Tymczasem okazało się że jest przemiła i uśmiechnięta. A co najważniejsze miała dla mnie dobre wieści.
UWAGA jutro IUI!!! Pęcherzyki ładne podobno, choć ile mają nie wiem i są. DWA większe a nie jeden i to po jednym w każdym jajniku więc mam nadzieję że nawet jak jeden jajowód zawali to drugim plemniki dotrą. Właśnie dostałam zastrzyk na pęknięcie a jutro 17:30 zobaczymy co i jak.
 
Cześć dziewczyny! Mam pytanie. Jutro mam monitoring cyklu. Dzisiaj 10 dc, ale teraz wyszłam z toalety i tak jakbym trochę plamila. Czy może tak się dziać?
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie inseminacja nie udana... 10 dp beta negatywna...
Dziś miałam silne bóle podbrzusza, dwa razy tak mnie chwyciło że aż się popłakałam... Myślałam że @ się pojawi a tu nic... Tylko pojawiło się trochę jasno-czerwonego (taki trochę różowy jakby) śluzu rano, myślałam że to @ się rozkręca, ale się nie pojawiła jeszcze... Leki w tym luteine odstatni raz wzięłam w piątek o 6 rano. Ile czasu po odstawieniu dostawalyscie @?
 
Do góry