reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Cześć dziewczyny. U mnie inseminacja nie udana... 10 dp beta negatywna...
Dziś miałam silne bóle podbrzusza, dwa razy tak mnie chwyciło że aż się popłakałam... Myślałam że @ się pojawi a tu nic... Tylko pojawiło się trochę jasno-czerwonego (taki trochę różowy jakby) śluzu rano, myślałam że to @ się rozkręca, ale się nie pojawiła jeszcze... Leki w tym luteine odstatni raz wzięłam w piątek o 6 rano. Ile czasu po odstawieniu dostawalyscie @?
Przykro mi :(
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie inseminacja nie udana... 10 dp beta negatywna...
Dziś miałam silne bóle podbrzusza, dwa razy tak mnie chwyciło że aż się popłakałam... Myślałam że @ się pojawi a tu nic... Tylko pojawiło się trochę jasno-czerwonego (taki trochę różowy jakby) śluzu rano, myślałam że to @ się rozkręca, ale się nie pojawiła jeszcze... Leki w tym luteine odstatni raz wzięłam w piątek o 6 rano. Ile czasu po odstawieniu dostawalyscie @?
Przykro mi bardzo :( a po odstawieniu leków u mnie zazwyczaj po 2 dniach pojawiała się @
 
Cześć dziewczyny. U mnie inseminacja nie udana... 10 dp beta negatywna...
Dziś miałam silne bóle podbrzusza, dwa razy tak mnie chwyciło że aż się popłakałam... Myślałam że @ się pojawi a tu nic... Tylko pojawiło się trochę jasno-czerwonego (taki trochę różowy jakby) śluzu rano, myślałam że to @ się rozkręca, ale się nie pojawiła jeszcze... Leki w tym luteine odstatni raz wzięłam w piątek o 6 rano. Ile czasu po odstawieniu dostawalyscie @?
Ja zawsze 4 dni po odstawieniu dostaje okres.
 
Cześć dziewczyny. U mnie inseminacja nie udana... 10 dp beta negatywna...
Dziś miałam silne bóle podbrzusza, dwa razy tak mnie chwyciło że aż się popłakałam... Myślałam że @ się pojawi a tu nic... Tylko pojawiło się trochę jasno-czerwonego (taki trochę różowy jakby) śluzu rano, myślałam że to @ się rozkręca, ale się nie pojawiła jeszcze... Leki w tym luteine odstatni raz wzięłam w piątek o 6 rano. Ile czasu po odstawieniu dostawalyscie @?

Przykro mi, taką miałam nadzieję, że Ci się uda i to będzie szczęśliwy maj. Ja po odstawieniu dostaję po 3 dniach.
Ja dziś mam mieć inseminację - trzymajcie kciuki.
 
Ile wcześniej dostawałyście zastrzyk bo ja wczoraj a dziś mam mieć IUI i boję się czy nie za późno już będzie
 
ja jakoś ok 24h przed czasem mniej... (Ovitrelle) w zależności na którą była umówiona IUI.. ale zwykle ok doba mijała
 
u mnie inseminacja zawsze wiązała się z 2 dniami wizyt... jeden dzień sprawdzenie czy są pęcherzyki, ile i jakiej wielkości i (w moim przypadku) czy po odpowiedniej stronie. po wizycie do zabiegowego na zastrzyk z ovitrelle i na nastepny dzień IUI.
 
reklama
u mnie inseminacja zawsze wiązała się z 2 dniami wizyt... jeden dzień sprawdzenie czy są pęcherzyki, ile i jakiej wielkości i (w moim przypadku) czy po odpowiedniej stronie. po wizycie do zabiegowego na zastrzyk z ovitrelle i na nastepny dzień IUI.

Ooooo... super czyli tak jak u mnie wczoraj wizyta z pęcherzykami i zastrzyk a dziś IUI
 
Do góry