reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
kochane gratuluje ci sowa z serducha sylwia tzrymam kciuki za piekny przyrost:) i powoli gratuluje adunia i lake cieszczę się z wami ze wszytko dobrze....mnie już prawie niedługo albo i długo tez czeka testowanie po 5 próbie mam nadzieje ze owocne,,,,, póki co to zaczyna mnie wszystko boleć na dole tak trochę okresowo....sluzu brak...wszystko teraz w rekach Boga zobaczymy jak bedzie... moja nadzieja jeszcze nie umarła....
 
, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



MAJ


26 - MoKa (I)- Monitoring cylku, GynCentrum Katowice
30 - Froncia (I)- Monitoring i iui,


CZERWIEC

02.06 - Cikulinka (V) - Beta HCG
02.06 - Sikulinda (III) - Beta HCG
05.06 - Iwo56 - monitoring cyklu
09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin
10.06 - Natalix0 - wizyta w trakcie stymulacji ivf


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hey kochane. Ja już po monitoringu. Pęcherzyk wolno ale rośnie. Dziś ma 16 - 17 mm. IUI zaplanowane na poniedziałek :)
Dlatego teraz pytanie i wielka prośba do dziewczyn którym się udało o odpowiedź. Ile godzin przed robiłyście zastrzyk na pęknięcie?
 
@MoKa ja zastrzyk robiłam 27 h przed iui.
Przyznam się szczerze ze po iui 2 dni leżałam i nic nie robiłam. następnego dnia po iui rano poprawialismy z mężem. ☺ będę trzymać kciuki !!
 
Cześć dziewczyny :) Od jakiegoś czasu podczytuję Wasze posty i muszę Wam powiedzieć, że napawają mnie nadzieją i pozytywnym nastawieniem. W lipcu podchodzimy do pierwszej inseminacji na cyklu naturalnym. Generalnie niepłodność idiopatyczna. Hormony ok, badania M może nie szałowe, ale moja lekarka mówi, że z tymi co są nie powinno być problemu. Czy któraś może podzielić się swoimi doświadczeniami z IUI na cyklu naturalnym? Gdzie się leczycie?
 
Cześć dziewczyny, właśnie wracamy z mężem od lekarza w sprawie in vitro. Tabletki antykoncepcyjne zaczynam brać w lipcu, ponieważ teraz muszę jeszcze porobić dodatkowe badania. W połowie sierpnia powinnam być już po pierwszym transferze, jak się wszystko uda :biggrin2:
 
reklama
Do góry