reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Cześć dziewczyny, właśnie wracamy z mężem od lekarza w sprawie in vitro. Tabletki antykoncepcyjne zaczynam brać w lipcu, ponieważ teraz muszę jeszcze porobić dodatkowe badania. W połowie sierpnia powinnam być już po pierwszym transferze, jak się wszystko uda :biggrin2:
Super :)ja od jutra zaczynam stymulację. Na pierwszy rzut gonapeptyl :)
 
reklama
dziewczyny witajcie
dziś miałam gorszy dzień
boje się testowania a w zasadzie to kolejnego załamania
ale sobie powtarzam ze co ma byc to bedzie
chociaż w niczym mi to nie pomaga
kurcze ciężko mi....bo już staraszliwie chcę zeby się udało ma się udac uda się nie moze być innaczej
 
No właśnie dziewczyny jak o tym nie myśleć? nie da się nie czytać wiadomości i opinii bo ciągle tutaj zaglądamy. ja jutro powtarzam bhcg po iui, która była 15 dni temu. wynik 1 w dzień spodziewanej @ dodatni, ale malutko (9,13) biorę duphaston @ dalej brak!
 
dziewczyny witajcie
dziś miałam gorszy dzień
boje się testowania a w zasadzie to kolejnego załamania
ale sobie powtarzam ze co ma byc to bedzie
chociaż w niczym mi to nie pomaga
kurcze ciężko mi....bo już staraszliwie chcę zeby się udało ma się udac uda się nie moze być innaczej

Będzie dobrze w końcu musi!!! Daj znać jak test!
 
, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



MAJ


29 - MoKa (I)- UIU GynCentrum Katowice
30 - Froncia (I)- Monitoring i iui,


CZERWIEC

02.06 - Cikulinka (V) - Beta HCG
02.06 - Sikulinda (III) - Beta HCG
05.06 - Iwo56 - monitoring cyklu
09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin
10.06 - Natalix0 - wizyta w trakcie stymulacji ivf


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!![/QUOTE]
@cikulinka Kochana uda się, mocno trzymam kciuki za Ciebie [emoji6] witam nowe staraczki, jak widzicie prowadzimy tu nasz skromny kalendarz, jak chcecie chętnie Was dopisze [emoji5]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, niestety powtórkę bety przez pracę mogę zrobić dopiero w poniedziałek, ale z ciekawości i w sumie trochę na pamiątkę zrobiłam dziś test sikany i wyszły dwie piękne kreski więc chyba beta przyrasta bo w czwartek miałam wynik 7,69 :)
 
Sylvia wielkie gratulacje.. . Powiedz miałaś na cyklu naturalnym czy stymulacja w jakim dniu miałaś iui ??
 
reklama
Do góry