reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
A jaka wielkość mial pecherzyk? #dostałaś cos na pęknięcie? Jakieś leki po iui? Ja teraz Czekam na druga iui
 
reklama
A jaka wielkość mial pecherzyk? #dostałaś cos na pęknięcie? Jakieś leki po iui? Ja teraz Czekam na druga iui
Dostałam zastrzyk gonapeptyl ale iui była robiona na nie pękniętym. Pecherzyk miał 23 mm,
Po iui biorę luteine i estrofem
 
Ostatnia edycja:
, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MAJ


29 - MoKa (I)- UIU GynCentrum Katowice
30 - Froncia (I)- Monitoring i iui,


CZERWIEC

02.06 - Cikulinka (V) - Beta HCG
02.06 - Sikulinda (III) - Beta HCG
05.06 - Iwo56 - monitoring cyklu
09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin
10.06 - Natalix0 - wizyta w trakcie stymulacji ivf


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!









Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W takim razie moje gratulacje !! Trzymam kciuki :) Co u Was było powodem? My podchodzimy w lipcu na naturalnym cyklu i powiem Wam, że jestem troszkę przerażona :/
U nas powodem było słabe nasienie męża i moje cienkie endometriu.
Trzymam mocno kciuki żeby się udało! :)
Ja pierwszą iui też miałam na naturalnym cyklu ale niestety endometrium cienkie dlatego się nie powiodło
 
reklama
U nas powodem było słabe nasienie męża i moje cienkie endometriu.
Trzymam mocno kciuki żeby się udało! :)
Ja pierwszą iui też miałam na naturalnym cyklu ale niestety endometrium cienkie dlatego się nie powiodło
Czym właściwie jest endometrium? Prawdę mówiąc, moja ginekolog prowadząca, nie wspominała mi o nim, nie wiem czy to dobrze czy źle :|
 
Do góry