reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
wiecie co w zasadzie to 16 miałam iui nr.5 jeszcze trochę mi zostało do testowania ale zastanawiam się czy testować czy dopiero jak by @ miała przyjsć testować i chyba tak zrobie ze zaczekam a przeciez to i tak nic nie zmieni..... jakoś taka ta niedziela dziwna od rana przy garach byłam a teraz chwile relaksu
 
dziewczyny.... zapytam te którym szczęśliwie udało się już zobaczyć dwie kreseczki.
czy któraś z WAs miała po owulacji bóle jajnika.. takie kłócie. nie ciągłe, ale trwa od wczoraj wieczora....
o_O
 
dziewczyny.... zapytam te którym szczęśliwie udało się już zobaczyć dwie kreseczki.
czy któraś z WAs miała po owulacji bóle jajnika.. takie kłócie. nie ciągłe, ale trwa od wczoraj wieczora....
o_O

Ann ja tak mam jak mi jajeczka pękają czasami aż nie mogę się wyprostowac[emoji6]ile dni po owulacji jesteś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ann ja tak mam jak mi jajeczka pękają czasami aż nie mogę się wyprostowac[emoji6]ile dni po owulacji jesteś?

owulacja była w czwartek (miałam USG, dwa pęcherzyki, jeden już był pęknięty -sam. Drugi dorodny niemal gotów do pęknięcia. |Dostałam Pregnyl) oczywiście działania naturalne u mnie ;) no i w sobote po południu pierwsze dość ostre ukłucia. Byłam na grillu u znajomych i czułam te ukłucia cały wieczór. dziś też cały dzień.
 
reklama
cześć Dziewczyny ...Moka trzymam kciuki ja tez jutro jade na monitoring i zobaczymy .... Kochane powiedzcie mi zaczeło mnie bolec gardło ....... czy to nie przeszkodzi w iui ??? martwie sie ze mi powie ze nie mozemy podejsc..
 
Do góry