reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Tak jest kazda z Nas bedzie mama!!!! Nie długo.. kazda z Nas ma dni ciężkie i pełne wątpliwości czy się uda u mnie też wszędzie dzieci dokoła.. .. aż sie łezka kręci dlaczego to akurat Nas spotkało.. . . Ja jeszcze raz podejdę do iui u dr. Czech jak sie nie uda spróbuje u kogoś innego.... a noz moze się uda... zobaczymy.....
Sylvia dziekuje za namiary ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,






CZERWIEC


19 - Evelevel (III) - wizyta kontrolna
21 - Iwo46 (II)- Beta HCG


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@froncia Kochana bardzo mi przykro :( rozumiem że na betę nie jedziesz.
Kalendarz nam się skurczł moje drogie ktoś coś kiedyś?
 
Ja wciąż czekam na @ coś się rozkręcić nie może. W niedzielę już nie brałam dupka. Ostatnio na drugi dzień przyszła a teraz tylko brązowe plamienie i czekam i zaczynam się wkurzać bo to wszystko wydłuża
 
Dziękuję DziewcZyny na wsparcie.... też miała malutka nadzieję.... jest mi przykro i smutno... czemu się nie udaje.... no nic z trzecia lecimy...... to teraz czekam na okres..... oby jak najsZybciej przyszła....
 
Froncia doskonale Cię rozumiem.. Przykro.. Ale.. Działamy dalej! Nie poddamy się!!

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny jest po 1 inseminacji i zastanawiam się nad jej sensem, czy ktoras z was mi podpowie? Dziś rano inseminacja w usg brak pęcherzyków, wczoraj rano hormony lh 36, estradiol 500 progesteron 0.2, wczorajszy test owulacyjny dodatni dopiero po południu, poprzednie ujemne od niedzieli robiłam co 3 h. W usg z soboty 2 pecherzyki 15 i 10 mm. Kiedy mogło dość do owulacji? Wieczorem, w nocy czy rano? Dziś iui o 10 była, martwię się, że to bez sensu
 
Do góry