reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
moka czytając twoje posty właśnie może się udało zrób test ciążowy lub bete ja tak miałam w 2015 i okazało się że jestem w ciąży .
A mi ovitrele znika dopiero po 13 dniach więc MI się trzyma długo ale każda jest inna .
 
W zasadzie okres powinien być dziś bo skoro w cyklach naturalnych mam 29 dni to dziś jest 30 dc i powinien się zacząć. Jak nie będzie zrobię jeszcze raz test a w piątek betę. Podobno nawet do 10 dni po odstawieniu dupka może przyjść okres. Brązowe plemienia zaczęły się jak jeszcze brałam dupka więc to nie wynik odstawienia czy małego progesteronu...
@froncia a do Ciebie przyszła @?
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,






CZERWIEC

15 - Andziola (II) - testowanie po IUI
19 - Evelevel (III) - wizyta kontrolna
21 - Iwo46 (II)- Beta HCG


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

Witam nowe staraczki :) Rozgoście sie, prowadzimy tu taki mały kalendarz, zeby pamiętać co i kiedy oraz trzymać kciuki za wszystkie :) codziennie rano wrzucam go ja więc jeśli macie ochotę się wpisac prosze o info ;)
@andziola pozwiliłam sobie Cię wpisac na testowanie jutro :)
@froncia kiedy masz wizytę?
 
MoKa hej kochana :) kojarzę Cię z wątku staraczki 2017 :) ja się bardzo rzadko udzielalam :) Witam wszystkie pozostałe dziewczyny :)
Dziewczyny.. jaki ma sens inseminacja przy naprawdę słabych wynikach nasienia? Fragmentacja DNA z 41% wzrosła na 60% gdzie norma jest do 15 i przeciw ciała plemnikowe 1:6000 a norma jest 1:50 :crazy:
 
Moka zrób betę! Bo jak się okaże że była ciąża, a Ty leki odstawiłaś, to znajdę Cię i skopie dupe!
Przy metodach wspomaganego rozrodu jakim jest inseminacja czy in vitro, sikance powinny być kategorycznie zabronione!!!!! Tylko beta z krwi prawdę mówi!!!
A teraz bij się z myślami czy nie doprowadziłaś do poronienia!
 
Witam wsZystkie nowe dZiewczyny
@MoKa Kochana jeszcze nie dostałam okresu powinnam w piątek dostać.... więc jeszcze dwa dni... jeśli dostanę w terminie to @Evelevel proszę mnie dopisać na 27 czerwca monitoring i iui....
Moka zrób sobie JesZcze test albo idź na betę.... żeby mieć spokojną głowę....
 
reklama
Ja pytałam sie lekarza czy po iui mam brac cos np. Dupka, luteinę odpowiedział mi ze kategorycznie nie, wiec co lekarz to sztuka leczenia.. biorę tylko witaminy i kwas foliowy, po pierwszej miałam plamienie mniej wiecej od tygodnia po iui do samego momentu uzyskania miesiączki. Reagujemy różnie..
 
Do góry