reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,








27 - Froncia (II) - Monitoring i IUI

LIPIEC

05 - Evelevel (III) - Wizyta kontrolna
06 - Cikulninka (IV) - testowanie po naturalnych staraniach

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!

@froncia trzymam mocno kciuki, żeby jajco albo dwa jeszcze tam były ;) daj znać zaraz po monitoringu :)
 
reklama
@Evelevel niestety ja czuje ze że jest juz po OWUALCJI.. no ale zobaczymy ... jestem trochę zła bo znów kolejny miesiąc do dupy bo nawet naturalnie się nie staraliśmy.. .. ehhh
 
Dziewczyny wiecie co nie wierzę mam 3 pęcherzyki jutro iui... I mam nauczkę nie robic badań wcześniej a te testy owulacyjne też odstawiam.... nie potRzebnie się stresowalam i lekarza też bo wczoraj pisałam do niego.... jest mi Głupio strasznie.... Ale cieszę sie ze ten miesiąc nie jest jeszcze stracony....
 
Dziewczyny wiecie co nie wierzę mam 3 pęcherzyki jutro iui... I mam nauczkę nie robic badań wcześniej a te testy owulacyjne też odstawiam.... nie potRzebnie się stresowalam i lekarza też bo wczoraj pisałam do niego.... jest mi Głupio strasznie.... Ale cieszę sie ze ten miesiąc nie jest jeszcze stracony....
Super :) teraz tylko trzymać kciuki za powodzenie inseminacji :)
Też się stresowałam że starcę okazje na IUI bo miałam wizytę 10dc i nic .. żadnego dużego pęcherzyka, lekarz kazał przyjść tydzień pózniej ( myślałam że nic tego bo to już późno ) a jednak była IUI 18dc :)
 
Naprawdę myslal am ze już jest po owulacji.. .Tak mi Głupio było przy lekarzu.... Głupi a ze sama robiłam wyniki.... no ale nic... było minęło teraz trzeba myśleć pozytywnie....
 
Dziewczyny wiecie co nie wierzę mam 3 pęcherzyki jutro iui... I mam nauczkę nie robic badań wcześniej a te testy owulacyjne też odstawiam.... nie potRzebnie się stresowalam i lekarza też bo wczoraj pisałam do niego.... jest mi Głupio strasznie.... Ale cieszę sie ze ten miesiąc nie jest jeszcze stracony....

Napisze bo nie mogę się powstrzymać [emoji16]a nie mówiłam [emoji12][emoji12] świetnie wpisuje Cię do kalendarza [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,








28 - Froncia (II) - IUI

LIPIEC

05 - Evelevel (III) - Wizyta kontrolna
06 - Cikulninka (IV) - testowanie po naturalnych staraniach

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj byłam u innego lekarza, miesiączki jeszcze nie mam, umówić się w innym miejscu na iui w lipcu i okazało się ze jeden pecherzyk nie pękł w ogóle, poprzednie usg w dniu inseminacji było źle ocenione( podobno na peknietych pecherzykach) uwierzycie? Czuje się oszukana:(((
 
Do góry