reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny jestem już po... lekarz powiedział że jak sie nie uda teraz to możemy podejść do czwartej albo domyśleć o in vitro..... zobaczymy....a i jeszcze jeden pecherzyk sie pojawił Ale mniejszy ok 18 mm.... obym nie musiała myśleć o in vitro...

Będzie dobrze zobaczysz [emoji6]trzymaj mocno nogi i nie stresuj się [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej u mnie 25dc a @ brak mialam owulke w 10dc podbrzusze boli od tygodnia i przestaje zrobie test na wekendzie jak @ nie zawita 14 czerwca mialam owulke w rocznice slubu 3[emoji5] oby przyniosla nam szczescie trzymajcie kciuki bo nie podchodzilismy do iui to bylby cud po 3.5 roku staran
 
Hej u mnie 25dc a @ brak mialam owulke w 10dc podbrzusze boli od tygodnia i przestaje zrobie test na wekendzie jak @ nie zawita 14 czerwca mialam owulke w rocznice slubu 3[emoji5] oby przyniosla nam szczescie trzymajcie kciuki bo nie podchodzilismy do iui to bylby cud po 3.5 roku staran
Trzymamy mocno kciuki ✊✊ Ja miałam IUI (też pierwszą) 14 czerwca tyle że to był mój 18dc.
 
olinenka :) to pewnie jest TO super ciesze sie waszym szczęściem froncia trzymam&&&&&&&&&& za was obie:)
u mnie cóż potforny ból piersi normalnie jeszcze nigdy tak nie miałam dziś zaczyna mnie w srodku boleć wszystko na okres......
pytanie do tych którym się udało czy wszystkie miałyscie od owulki płodny sluz?......
 
olinenka :) to pewnie jest TO super ciesze sie waszym szczęściem froncia trzymam&&&&&&&&&& za was obie:)
u mnie cóż potforny ból piersi normalnie jeszcze nigdy tak nie miałam dziś zaczyna mnie w srodku boleć wszystko na okres......
pytanie do tych którym się udało czy wszystkie miałyscie od owulki płodny sluz?......
 
olinenka :) to pewnie jest TO super ciesze sie waszym szczęściem froncia trzymam&&&&&&&&&& za was obie:)
u mnie cóż potforny ból piersi normalnie jeszcze nigdy tak nie miałam dziś zaczyna mnie w srodku boleć wszystko na okres......
pytanie do tych którym się udało czy wszystkie miałyscie od owulki płodny sluz?......
Mam taka nadzieję że to jest TO. Ja nie zauważyłam żebym miała większa ilość śluzu .. tylko ból podbrzusza od dnia inseminacji .. taki delikatny ale dokuczał najbardziej w nocy.
 
" Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,





LIPIEC

05 - Evelevel (III) - Wizyta kontrolna
06 - Cikulninka (IV) - testowanie po naturalnych staraniach
12 - Froncia - Beta HCG

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
Dziewczyny !! Zrobiłam test - pożądny .. i jak byk 2 krechy !! Jejciu teraz zaczęłam się cieszyć ( cieżko sie cieszyć bo zastanawiam się czy to nie jakiś psikus od życia - jakieś to niewiarygodne) pierwsza IUI I się udało !! - wysyłam Wam dużo pozytywnej energii !!
 
reklama
Dziewczyny !! Zrobiłam test - pożądny .. i jak byk 2 krechy !! Jejciu teraz zaczęłam się cieszyć ( cieżko sie cieszyć bo zastanawiam się czy to nie jakiś psikus od życia - jakieś to niewiarygodne) pierwsza IUI I się udało !! - wysyłam Wam dużo pozytywnej energii !!

Olinka na pewno nie psikus, tyle testów już zrobiłaś wiec aż tyle by się nie myliło [emoji6] cieszę się ogromnie!!! Gratulacje i spokojnych 9 miesięcy [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry