reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Tez staram sie jakos czas zapelnic ale i tak caly czas siedzi mi to w glowie. :) zaczynam myslec czy moze by skrocic ten czas i wczesniejj pojsc na HCG? najwczesnije kiedy mozna isc na HCG? Ja mialam IUI na naturalnym cyklu bez zadnych wspomagaczy bo u nas wszystkie wyniki ksiazkowe tylko jakos sie od 3 lat nie udajeo_O

Jak nie miałaś zastrzyku na pękanie to możesz zrobić najwcześniej Ok 10 dnia po ale bezpiecznie jest zrobić 12 już powinno coś wyjść [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak nie miałaś zastrzyku na pękanie to możesz zrobić najwcześniej Ok 10 dnia po ale bezpiecznie jest zrobić 12 już powinno coś wyjść [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jedyne co mialam to ovitelle na pekniecie wlasnie. Na drugi dzien mialam IUI i sie okazalo ze pecherzyk nie pek jeszcze ale lekarz mowil ze lata moment. po 13 godzinach poszlam na kontrol zobaczyc czy pek pecherzyk i niestety jeszcze nie, ale poprawilismy naturalnie pare godzin pozniej wiec zobaczymy. Nastawiam sie raczej ze sie nie udalo ( bo za pieknie by bylo gdyby za pierwszym razem sie udalo) ale nigdy nie wiadomo. mala nadzieja jest. :)
 
Jedyne co mialam to ovitelle na pekniecie wlasnie. Na drugi dzien mialam IUI i sie okazalo ze pecherzyk nie pek jeszcze ale lekarz mowil ze lata moment. po 13 godzinach poszlam na kontrol zobaczyc czy pek pecherzyk i niestety jeszcze nie, ale poprawilismy naturalnie pare godzin pozniej wiec zobaczymy. Nastawiam sie raczej ze sie nie udalo ( bo za pieknie by bylo gdyby za pierwszym razem sie udalo) ale nigdy nie wiadomo. mala nadzieja jest. :)

To jak miałaś ovitrelle to bezpiecznie dopiero 12 dnia bo on utrzymuje się w organizmie do 10 dnia po podaniu o Beta wtedy może wyjść blednie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
wiecie co od przedwczoraj nie moge usiedziec ani lezec cos mnie kłuje jakos tak jakby w macicy raz mocniej raz mniej jak nie kłuje to boli tak okresowo ...... nie chce sie nakrecac ale jeszcze ci ciagle latam siusiu....masakra jakas.....moze tylko pecherz zaziebiłam ale nie boli przy oddawaniu moczu wiec sama niewiem........ale ten uciski dziwny jest nigdy tak nie miałam .....oczywiscie nie nakrecam sie tylko sie boje ze cos nie tak.
 
Do góry