reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
hejka czytam Was jakoś nie mogę się z Wami rozstać nawet na wyciszenie nie potrafię . znów mam doła że czemu my musimy przechodzić przez to wszystko , coraz bardziej boję się tej laparoskopi mimo że ją miałam już ,
Witam nowe dziewczyny i zyczę powodzenia
 
hejka czytam Was jakoś nie mogę się z Wami rozstać nawet na wyciszenie nie potrafię . znów mam doła że czemu my musimy przechodzić przez to wszystko , coraz bardziej boję się tej laparoskopi mimo że ją miałam już ,
Witam nowe dziewczyny i zyczę powodzenia
Laparoskopia przede mną . Boje sie. Jak samopoczucie po ?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hejka czytam Was jakoś nie mogę się z Wami rozstać nawet na wyciszenie nie potrafię . znów mam doła że czemu my musimy przechodzić przez to wszystko , coraz bardziej boję się tej laparoskopi mimo że ją miałam już ,
Witam nowe dziewczyny i zyczę powodzenia
Ja też już miałam laparoskopie 2 lata temu i teraz już dostałam skierowanie na kolejną w listopadzie (jeśli oczywiście nadal nam nie wyjdą starania naturalne) i powiem Ci, że ja się nie boję tak jak przed pierwszą, raczej jestem spokojna, bo wiem już jak to wygląda i co mnie czeka, więc czego się bać?! ;)
 
Zuzik ja monitoring 24.09 i wtedy decyzja kiedy inseminacja

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Hej, potrzebuje porady. W tym cyklu @ przyszła 9-10 bo ciężko mi to określić, a powinna 13-14.
Według @ powinnam mieć dziś lub jutro owu. Testy owu wychodzą ciągle negatywne. Może jakieś sugestie. Nie mam w tym cyklu jak zrobić monitu. Mieszkam obecnie w dziurze. Tu są zapisy, chciała na 3.10 nawet gdy płacę za usg. Do Wawy nie mam jak a dziś i tak nie ma lekarza. Śluz mam zawsze mierny więc po nim nie umiem określić. Jajniki ćmią od 2-3 dni. Ale ja ogólnie jestem taka boląca.
 
Ja też już miałam laparoskopie 2 lata temu i teraz już dostałam skierowanie na kolejną w listopadzie (jeśli oczywiście nadal nam nie wyjdą starania naturalne) i powiem Ci, że ja się nie boję tak jak przed pierwszą, raczej jestem spokojna, bo wiem już jak to wygląda i co mnie czeka, więc czego się bać?! ;)
A co czeka? [emoji3]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, potrzebuje porady. W tym cyklu @ przyszła 9-10 bo ciężko mi to określić, a powinna 13-14.
Według @ powinnam mieć dziś lub jutro owu. Testy owu wychodzą ciągle negatywne. Może jakieś sugestie. Nie mam w tym cyklu jak zrobić monitu. Mieszkam obecnie w dziurze. Tu są zapisy, chciała na 3.10 nawet gdy płacę za usg. Do Wawy nie mam jak a dziś i tak nie ma lekarza. Śluz mam zawsze mierny więc po nim nie umiem określić. Jajniki ćmią od 2-3 dni. Ale ja ogólnie jestem taka boląca.
Może się zbliża albo się przesunela mnie też od kilku dni cmi a na usg jeszcze nie ma dominującego

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiesz co mi bez leków nigdy nie wychodzą tylko ze ja mam pcos i mam za dużo tych pęcherzyków

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

O masakra, czyli sama pewnie sobie gucio sprawdzę. Trudno. Na oko dam sobie zastrzyk by mi się torbiele nie porobiły. Po pewnie i tak mam mnogo pęcherzyków mimo, że bez leków, bo z zeszłego miesiąca działają.
 
Do góry