reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Rób betę najlepiej jutro będziesz miała wszystko czarno na białym [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
odebrałam wyniki beta nie wskazuje na ciąże ....
okres ma opóźnienie 6 dni, dziś mam wizytę u lekarza zobaczymy co na to powie, jeszcze to wzrostowe endometrium urosło od 12 przed owulacją do 25 po owulacji
chciałabym mieć nadzieję, że wyniki z krwi są błędne ...
 
reklama
odebrałam wyniki beta nie wskazuje na ciąże ....
okres ma opóźnienie 6 dni, dziś mam wizytę u lekarza zobaczymy co na to powie, jeszcze to wzrostowe endometrium urosło od 12 przed owulacją do 25 po owulacji
chciałabym mieć nadzieję, że wyniki z krwi są błędne ...

Kurczę szkoda. Ciekawe co lekarz powie na to daj znać po wizycie [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."


PAŹDZIERNIK

12 - gos1512 - histeroskopia
12 - Candygirl600 - IUI
12 - joaszka - monitoring cyklu
13/14 - joaszka - IUI
16 - zuzik85 - wizyta w klinice i plan na IUI
18 - justynaszatanka - I monitoring cyklu
20 - ewa199 - laparoskopia

Joaszka - IUI

LISTOPAD

Jolancik - laparoskopia i chromoturbulacja
Evelevel - wizyta wstępna po skierowania na badania wirusowe przed IVF
zuzik85 - być może IUI

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."


Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
Ostatnia edycja:
odebrałam wyniki beta nie wskazuje na ciąże ....
okres ma opóźnienie 6 dni, dziś mam wizytę u lekarza zobaczymy co na to powie, jeszcze to wzrostowe endometrium urosło od 12 przed owulacją do 25 po owulacji
chciałabym mieć nadzieję, że wyniki z krwi są błędne ...
Szkoda kochana bardzo...ale juz wiesz ze to nie z powodu ciazy nie ma @ i lekarz musi zareagowac. Ja czekalam na @ i sie nie doczekalam a za to wychodowalam 6cm torbiel krwotoczna. Glupia bylam ze szybciej nie zareagowalam...
 
odebrałam wyniki beta nie wskazuje na ciąże ....
okres ma opóźnienie 6 dni, dziś mam wizytę u lekarza zobaczymy co na to powie, jeszcze to wzrostowe endometrium urosło od 12 przed owulacją do 25 po owulacji
chciałabym mieć nadzieję, że wyniki z krwi są błędne ...
Jeśli beta nie wskazuje ciąży, a endometrium ma powyżej 20 mm to znaczy że śluzówka przygotowuje się do złuszczenia więc prędzej czy później dostaniesz okres. Jak kiedyś brałam dupka to okres też opóźnił mi się o tydzień. A teraz mam torbiel i nadal nie dostałam okresu mimo że endometrium jest grube, ale ciąży napewno w moim przypadku nie ma.
 
Kurczę szkoda. Ciekawe co lekarz powie na to daj znać po wizycie [emoji6]


powiem wam, że sama nie wiem lekarz twierdzi, że testy z krwi bywają mylne i im nie wierzy tym bardziej że robiłam je na szybko w małym prywatnym laboratorium które nie robi badan na miejscu tylko wysyła próbki dalej do większego laboratorium
lekarz mówi że widzi pęcherzyk ale jest on mało wyraźny i za tydzień mam przyjść znów
chciałabym aby pęcherzyk był prawdą ale nastawiam się na 2 iui
w między czasie muszę jeszcze powalczyć z nadżerką ale nie poddaje się i wierzę że w końcu się uda!
 
reklama
Do góry