reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Wiecie jak się wkurzyłam byłam na monitoringu po zastrzykach piękny pęcherzyk 21mm endometrium 10 ale mi inseminacji nie zrobią bo nie Ma lekarza przygotowującego nasienia bo robię na NFZ paranoja

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
No nie dziwię się, że jesteś wkurzona też bym była rozczarowana. Kasa na zastrzyki wydana, warunki idealne, a tu taki pech... A może warto byłoby iść zrobić w tym cyklu prywatnie jeśli masz taką możliwość?
 
reklama
No nie dziwię się, że jesteś wkurzona też bym była rozczarowana. Kasa na zastrzyki wydana, warunki idealne, a tu taki pech... A może warto byłoby iść zrobić w tym cyklu prywatnie jeśli masz taką możliwość?
Niestety już za późno żeby zrobić prywatnie bo bym musiała jutro miec

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie jak się wkurzyłam byłam na monitoringu po zastrzykach piękny pęcherzyk 21mm endometrium 10 ale mi inseminacji nie zrobią bo nie Ma lekarza przygotowującego nasienia bo robię na NFZ paranoja

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez bym się wkurzyła. Ehhh nasz polski NFZ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W czwartek mam histeroskopie i jeszcze musze zrobic immunofenotyp. Grattka zalecil wiec to zrobie.
A Ty robilas jakies badania bo histeroskopie jak sobie przypominam to mialas robiona, co lekarz ma dalej zamiar zrobić?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, jak tam wyszła histeroskopia?
Ja zrobiłam badanie HCG beta w poniedziałek i wyszło <2 wiec nic z tego, mało to dziś dostałam @ zaczynam nowy cykl i bede musiała się wybrać na kontrolę tej torbieli, co się z nią dzieje.. ;/
 
Wiecie jak się wkurzyłam byłam na monitoringu po zastrzykach piękny pęcherzyk 21mm endometrium 10 ale mi inseminacji nie zrobią bo nie Ma lekarza przygotowującego nasienia bo robię na NFZ paranoja

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę że taka sytuacja i prywatnie możliwa jeśli mają do tego tylko jedną osobę...no ale lipa tak.
Rozumiem nerw. Ja się denerwowałam bo mój lek.był na urlopie. W efekcie stymulacja u innego i same iui jeszcze innego lekarza...
No to nic innego jak męża w obroty[emoji6]zwłaszcza że u Was z nasieniem nie ma problemów

Jak ja ja nie lubię tego czekania...czuję że nic z tego no ale czekam i się łudzę że @ nie przyjdzie.

Wczoraj spr ovitrelle i 6 dni po podaniu ani śladu po nim...nie wiem czy to dobrze czy źle że tak szybko się ulotnil...czy nie ma znaczenia

I kłuje mnie lewy jajnik. Boję się że znów torbiel się zrobiła...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wczoraj przyszła do mnie @. Możecie uznać, że jestem dziwna, ale dawno się tak nie cieszyłam na jej widok :-D w zasadzie to leki nie były wcale potrzebne bo to normalny termin. 25 sierpnia miałam normalną miesiączkę a potem 20 września dziwne plamienie(klika dni wcześniej przez przestymulowany pęcherzyk który okazał się torbielą) A jakieś 3 dni temu pomyślałam sobie czy możliwe jest bym pod koniec tygodnia dostała okres? No i jest. Czy to moja podświadomość tak zadziałała? Nie wiem. Ale to oznacza, że laparoskopii nie będę musiała przekładać :)
 
reklama
Dziewczyny wczoraj przyszła do mnie @. Możecie uznać, że jestem dziwna, ale dawno się tak nie cieszyłam na jej widok :-D w zasadzie to leki nie były wcale potrzebne bo to normalny termin. 25 sierpnia miałam normalną miesiączkę a potem 20 września dziwne plamienie(klika dni wcześniej przez przestymulowany pęcherzyk który okazał się torbielą) A jakieś 3 dni temu pomyślałam sobie czy możliwe jest bym pod koniec tygodnia dostała okres? No i jest. Czy to moja podświadomość tak zadziałała? Nie wiem. Ale to oznacza, że laparoskopii nie będę musiała przekładać :)
To dobre wieści[emoji110]
A kiedy laparo?
Szczepiłaś się na żółtaczkę?

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry