reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
iui miałam 12 października, test zrobiłam wczoraj, czyli jakby 8 dzień po iui, jestem mocno stuknięta ? :|
Ha ha ha!
Stuknięta to mało powiedziane!!! Zdesperowana!!!! :) Co Ty chciałaś zobaczyć w 8 dniu? Dziewczynom po in vitro ledwie co wychodzi, choć mają podaną już blastocystę. U Ciebie to wszystko dopiero może powstawać.
Wiem, że chciałoby się wiedzieć już, natychmiast, teraz... Ale cierpliwości, wytrzymaj jeszcze te kilka dni. Głaszcz się po brzuchu, jakby coś tam właśnie chciało zamieszkać :) I nie myśl, że to głupie. Głaszcz i mów, że jeśli tam jest, to kochasz je z całych sił :)
Trzymam za Ciebie kciuki. Mocno... !!! <3
 
reklama
a w ogóle wiecie jaki głupi test kupiłam, jak zwykle 2 pola, kreska kontrolna i testowa, ja patrzę o Boże dwie kreski !!!!! a okazało się, że żeby test był pozytywny, musi pojawić się jeden plus, normalnie się wkurzyłam :p
To jakiś diabelski wynalazek, kto to skonstruował? Toż to zawału można dostać :)
Podobno w Kauflandach są testy 10tki, bo te rossmanowskie to w większości 25 tki. A w aptekach, też trzeba zaznaczyć, żeby miał czułość 10.
W poniedziałek jak zrobisz betę to już raczej wynik będzie pewny. A jak we wtorek to już na bank.
 
Ja siknelam po 6[emoji6]ale w celu spr jak długo ovitrelle się utrzymuje
Nie było już śladu

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
właśnie tu z tą betą jest problem w Niemczech, nie ma żadnego prywatnego laboratorium żebym poszła sobie z buta sprawdzić a takie od ginekologa badanie dostaje się w 6 tc !!najpierw musisz iść z pozytywnym testem, szok co ?
Powiem Ci @zuzik85 że ten moj pospiech wynika z ogromnego strachu, większość dziewczyn której iui się udała co tu pisały miały iui albo na pękniętym albo pękającym pęcherzyku a ja jak zwykle na pękniętym i boję się że znów po ptakach bo cholera wie kiedy była owulacja ...
 
właśnie tu z tą betą jest problem w Niemczech, nie ma żadnego prywatnego laboratorium żebym poszła sobie z buta sprawdzić a takie od ginekologa badanie dostaje się w 6 tc !!najpierw musisz iść z pozytywnym testem, szok co ?
Powiem Ci @zuzik85 że ten moj pospiech wynika z ogromnego strachu, większość dziewczyn której iui się udała co tu pisały miały iui albo na pękniętym albo pękającym pęcherzyku a ja jak zwykle na pękniętym i boję się że znów po ptakach bo cholera wie kiedy była owulacja ...
Aaaa, Ty w Niemczech... To nic nie zrobisz, kup test o czułości 10 i pierwszy poranny mocz...no skusiłabym się w poniedziałek :) i powtórzyła we wtorek :)
Ja miałam obie IUI na nie pękniętym o ile pamiętam. I druga była szczęśliwa. W tym cyklu znowu podchodzę do IUI, wczoraj zaczęłam stymulację, za tydzień mam monitoring i pewnie IUI wypadnie w ostatnich dniach października. Także wiesz...u mnie też się zacznie :) Z tym, że ja mogę robić betę kiedy chcę, bez skierowania nawet.
 
No właśnie, te niepęknięte są jakieś szczęśliwsze :) Chociaż podczas iui, na USG na jajniku było widać trochę płynu cokolwiek to świadczy i endo 9,70. Zrobię test w poniedziałek, to już będzie raczej pewniejszy wynik. A za Ciebie trzymam mocno kciuki :*
 
No właśnie, te niepęknięte są jakieś szczęśliwsze :) Chociaż podczas iui, na USG na jajniku było widać trochę płynu cokolwiek to świadczy i endo 9,70. Zrobię test w poniedziałek, to już będzie raczej pewniejszy wynik. A za Ciebie trzymam mocno kciuki :*
Poczekaj do terminu @. A najlepiej z 2-3 dni po

Ja miałam obie podobno na pęcherzyka "tuż przed pęknięciem" ale pierwsza nieudana. Druga pewnie też...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie, te niepęknięte są jakieś szczęśliwsze :) Chociaż podczas iui, na USG na jajniku było widać trochę płynu cokolwiek to świadczy i endo 9,70. Zrobię test w poniedziałek, to już będzie raczej pewniejszy wynik. A za Ciebie trzymam mocno kciuki :*

Ja zrobiłam w 11 dniu sikanca i przy becie 33 był ledwo ledwo cień cienia i pojawił się po prawie po 10 min. Ja go nie widziałam mój Małż wybiegł z łazienki i na balkon pobiegł żeby zobaczyć czy faktycznie widzi to co widzi [emoji6] Wariatka z Ciebie [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane pytanie: chciałabym zacząć brać jakieś witaminy żeby się dobrze przygotować do procedury. Możecie coś polecić?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
11.10. miałam pierwszą IUI po zastrzyku z Ovitrelle, 2 pęcherzyki pękły prawdopodobnie 12.10.
Od kilku dni zauważyłam, że mam nabrzmiałe piersi i pobolewa mnie brzuch, podobnie jak na @, często chodzę do toalety. Czy jest szansa, że się udało?
Pani doktor kazała zrobić betę dopiero 25.10. i nie wiem czy robić jutro lub w pon sikacza...
 
Do góry