reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Dziewczyny myślicie że przy przeziębienie normalnie brać leki czy jednak ostrożnie. Na test za wcześnie a jakby daj Boże się udało to może lepiej nie faszerowac się lekami a czuję że mnie coraz bardziej rozkłada.
Mnie też coś rozkłada... Na szczęście jutro wolne i można się pokurować. Ja na razie próbuję naturalnie herbata z cytryną, sok pomarańczowy, syrop z cebuli i piniowy.
 
reklama
Paracetamol smialo mozna wziac jakby co to nie zaszkodzi:))
W mojej pierwszej ciazy pierwszym objawem bylo...przeziebienie:)))
Alicja tak duphaston moze zatrzymac okres bo to progesteron ktory w cyklu normalnie przed okresem spada a jak jest ciaza to zazwyczaj rosnie. Podajac sztuczny progesteron powodujesz ze nie ma spadku. Dlatego przewaznie gin kaza robic bete i jak nic nie wykarze to odstawic i przyjdzie okres. Ale czasami jest tak i u mnie tez bylo ze pomimo brania duzej dawki i tak @byla silniejsza.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Paracetamol smialo mozna wziac jakby co to nie zaszkodzi:))
W mojej pierwszej ciazy pierwszym objawem bylo...przeziebienie:)))
Alicja tak duphaston moze zatezymac okres bo to progesteron ktory w cyklu normalnie przed okresem a jak jest ciaza to zazwyczaj rosnie. Podajac sztuczny progesteron powodujesz ze nie ma spadku. Dlatwgo zazwyvzaj gin kaza robic bete i jak nic nie ykarze to odstawic i przyjdzie okres. Ale czasami jest tak i u mnie tez bylo ze pomimo brania duzej dawki i tak @byla silniejsza.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki! Bardzo pomocne !
 
Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa. Czy mogę wiedzieć do której iui podchodzicie? Są tu jakieś szczęśliwe ciążę z iui? :)
 
reklama
Do góry