reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
dziewczyny czy Wy po inseminacjach i tych stymulacjach troche się rozregulowałyście? ja do tej pory miałam szalenie regularne miesiączki a teraz różnica sięga nawet 5 dni !!! dziś dostałam znów @,w 25 dniu cyklu....skróciła się mi się faza lutealna
Hej! W takim wypadku zrobilabym miedzy 20 a 23 dniem cyklu badanie progesteronu. Bo ewidentnie jest jakieś zaburzenie ze strony ciałka żółtego. I może po następnej IUI bedziesz potrzebować większych dawek progesteronu.
Jak już zrobisz IUI na niepękniętym pęcherzyku to szkoda by było jakby prg było za mało w organiźmie.
;)
 
Hej. Dlaczego w styczniu? Ja też mam jeden niedrożny jajowod. A owu mialam 4 razy pod rząd po str niedrożnej. Po stymulacji mam zawsze pęcherzyki w obu jajnikach i miałam 2 iui pod rząd. Po 1 mialam przerwe ale była torbiel...
To nie zawsze jest tak że owu na zmianę...

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Joaszka, nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś :* w takim razie nie odpuszczam tylko działamy dalej :)
 
Joaszka, nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś :* w takim razie nie odpuszczam tylko działamy dalej :)
Lekarz Ci nie powiedział? U mnie stymulacja jest po to żeby lewy jajnik wziął się do pracy bo przez 4 cykle pracował tylko prawy (ten niedrożny). A po stymulacji zawsze przynajmniej jeden pęcherzyk dominujący jest po każdej stronie...
[emoji6]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z was po clo czuje się jak zombie? Dla mnie tragedia jestem strasznie rozbita, mam problemy z koncentracją i do tego te wypryski na twarzy... a jeśli teraz by się nie udało (tfu tfu) to mam zacząć brać 2 tabletki.
Ja miałam straszne bóle głowy i maleńkie krostki na czole, uderzenia gorąca no i niestety wzrost wagi.
 
Niestety beta negatywna :(
Ale jestem bardzo zaskoczona moja reakcją, bo poprostu otworzyłam kalendarz i zaczęłam planować kolejne kroki, nie wpadłam w histerię jak to sobie wyobrażałam. Kolejne podejście dopiero w styczniu, bo jedna stronę mam niedrożną :/
A na razie skupie się na innych rzeczach. I oczywiście za was trzymam mocno kciuki :*
Przykro mi :( ale ważne, że nie załamujesz rąk idziesz dalej! Uda się z taki nastawieniem na pewno ;)
 
reklama
Do góry