reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
a macie może doświadczenia z tymi klinikami Link do: Klinika leczenia niepłodności - Invimed lub Link do: Polmedis - Klinika leczenia niepłodności
ja moje iui robiłam w prywatnym gabinecie w Kaliszu ale myślę teraz o klinikach
test negatywny @ brak i jak sprawdzam ceny i z tego co piszecie to faktycznie przepłacam chyba jutro idę na ostatnią wizytę do tego lekarza

Moja droga ja na temat klinik się nie wypowiem nie mój rejon ale ja bym na bank zmieniła klinikę bo zbankrutujesz z takimi cenami [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam doświadczenie z klinika Invicta Warszawa.jakby ktoś chciał coś wiedzieć wiecej to chętnie opowiem. A od którego dnia cyklu bierzecie clo ?
 
35 dc @ brak, cykle zwykle 26-28 dniowe, zrobiłam test i negatywny
myślę, że 2 iui również bezskuteczna zero objawów ciąży w środę lekarz
myślę także nad zmianą lekarza koszt zabiegu u obecnego to 1 800 zł plus wizyty kontrolne
znacie może kogoś tańszego okolice Wrocławia / Kalisza / ewentualnie Łódź

Ja za sam zabieg płaciłam 850zl , wizyty 120zl.
We Wrocławiu ww Invimedzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam doświadczenie z klinika Invicta Warszawa.jakby ktoś chciał coś wiedzieć wiecej to chętnie opowiem. A od którego dnia cyklu bierzecie clo ?
clo brałam od 3-5 dnia 1 tabletka dziennie
i po iui duphaston 2x1, kwas foliowy 5mg x 1 i 6 dni po iui encorton 3 x 1

jak to wyglada w tej klinice jest szansa na zabieg bez długich miesięcznych obserwacji, nowych badań itd, wystarczy monitoring bieżącego cyklu czy mają jakieś wewnętrzne swoje zasady?
 
Ja za sam zabieg płaciłam 850zl , wizyty 120zl.
We Wrocławiu ww Invimedzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
to jest różnica cenowa ... ja za wizytę 200 zł a sam zabieg 1800 zł
napisz mi jeszcze proszę jak oni podchodzą do iui chcą jakieś swoje dodatkowe badania czy po monitoringu cyklu są w stanie się podjąć iui?
 
to jest różnica cenowa ... ja za wizytę 200 zł a sam zabieg 1800 zł
napisz mi jeszcze proszę jak oni podchodzą do iui chcą jakieś swoje dodatkowe badania czy po monitoringu cyklu są w stanie się podjąć iui?

Ja robiłam u nich badania z krwi, cytologię i miałam robione badanie drożności jajowodów. Jak wrócę z pracy poszukam listę z badaniami i cennik - powinnam mieć. Ja z kliniki jestem zadowolona. Podjęliśmy leczenie tam z polecenia koleżanki. Mieszkam w Irlandii i latałam na badania i wizyty. Jak miałam jakieś pytania kontaktowałam się z lekarzem telefonicznie i mailowo. W czerwcu miałam IUI i udała się :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja robiłam u nich badania z krwi, cytologię i miałam robione badanie drożności jajowodów. Jak wrócę z pracy poszukam listę z badaniami i cennik - powinnam mieć. Ja z kliniki jestem zadowolona. Podjęliśmy leczenie tam z polecenia koleżanki. Mieszkam w Irlandii i latałam na badania i wizyty. Jak miałam jakieś pytania kontaktowałam się z lekarzem telefonicznie i mailowo. W czerwcu miałam IUI i udała się :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
to gratulację :) miło się czyta że się udaje ! - dużo dobrego
ja znajdziesz te listę badań to będę wdzięczna, pozdrawiam
 
Do góry