reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No właśnie cisza...
Codziennie zerkam i nie ma z kim pogadać :)
Evelevel- trzymam kciuki. Proszę o wszystkie szczegóły, pewnie i mnie to czeka. Boję się tylko zawodu, bo mój mąż się uparł, że dwa jaja zapładniamy, resztę mrozimy. I jak będą dwa wszczepiamy dwa. Tak wiem, prawie na 99 % się tak nie uda, ale mój mąż tego nie rozumie i upiera przy swoim bo nie chce mrozić zarodków. Zylwia wiem co powiesz...
Reqiem- za Ciebie i siebie kciuki. Bierzesz może dupka? Ja miałam takie plamki w zeszłym miesiącu i też się łudziłam. Przepraszam, nie chcę ci odbierać nadziei bo każda ma inaczej. Były takie co u nich była to dzidzia. Mówię tylko o swoim doświadczeniu. A co do oczekiwania czy się udało, jestem 5 dzień po IUI i jestem prawie pewna, że się nie udało. Typowy ból jak co miesiąc, od dziś zaczyna się nerwowość. Zaczynam się zamieniać w jędzę. Rozczarowanie jeszcze to wzmaga. Mam tak miesiąc w miesiąc od kilkunastu miesięcy. Jeden inny objaw niż zawsze, dziś miałam mega mokro. Normalnie ulało mi się :) Musiałam się przebrać. Ale to chyba ta moja kuracja. Mam wrażenie, że jakoś po takich lekach, które biorę tylko do owu, oczyszcza mi się macica.
Nie biorę nic bo Lekarz stwierdzil że endo jest takie piękne że nie trzeba ..
 
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."


Joaszka - nasza szczęściara z listopada, II kreseczki

GRUDZIEŃ

19- Evelevel- punkcja
21- reqiem- testowanie po IUI
27- nuna85- termin @
29- sroka87- wizyta w sprawie in-vitro

luska22 - laparoskopia
Candygirl600 - III podejście do IUI

NOWY ROK, NOWE PLANY I NADZIEJE
STYCZEŃ 2018


"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."


Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
 
No właśnie cisza...
Codziennie zerkam i nie ma z kim pogadać :)
Evelevel- trzymam kciuki. Proszę o wszystkie szczegóły, pewnie i mnie to czeka. Boję się tylko zawodu, bo mój mąż się uparł, że dwa jaja zapładniamy, resztę mrozimy. I jak będą dwa wszczepiamy dwa. Tak wiem, prawie na 99 % się tak nie uda, ale mój mąż tego nie rozumie i upiera przy swoim bo nie chce mrozić zarodków. Zylwia wiem co powiesz...
Reqiem- za Ciebie i siebie kciuki. Bierzesz może dupka? Ja miałam takie plamki w zeszłym miesiącu i też się łudziłam. Przepraszam, nie chcę ci odbierać nadziei bo każda ma inaczej. Były takie co u nich była to dzidzia. Mówię tylko o swoim doświadczeniu. A co do oczekiwania czy się udało, jestem 5 dzień po IUI i jestem prawie pewna, że się nie udało. Typowy ból jak co miesiąc, od dziś zaczyna się nerwowość. Zaczynam się zamieniać w jędzę. Rozczarowanie jeszcze to wzmaga. Mam tak miesiąc w miesiąc od kilkunastu miesięcy. Jeden inny objaw niż zawsze, dziś miałam mega mokro. Normalnie ulało mi się :) Musiałam się przebrać. Ale to chyba ta moja kuracja. Mam wrażenie, że jakoś po takich lekach, które biorę tylko do owu, oczyszcza mi się macica.

Nuna świetnie ze idziesz krok na przód. Mooocno trzymam kciuki za Ciebie. Czy się uda zapłodnić dwa czy się nie uda się okaże przy. Oocyty my tez mrozimy, w naszym przypadku nożna zapłodnić tylko 6 zarodków ale ja tez chce przytulić od razu dwa [emoji6] jutro się okaże czy transfer w piątek czy będziemy czekać miesiąc, bo trochę tych pęcherzyków mam i lekarz się obawia hiperki. Ale przy moim amh można było się tego spodziewać [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny objawt okresowe to tez..ciazowe:)wiec trzymam kciuki.
Jestem czytam tylko mam slaby net u rodzicow:)
Evelevel kciuki zacisniete. Pomysl ze juz za za kilka dni moze...stac sie Wasz CUD:)
Dostalam okresa wiec juz odliczamy....

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety to @ :(
Jakoś skróciły mi się cykle , 26 dni.. Dziwne. Teraz owu wypada na sylwestra i nowy rok więc spróbujemy naturalnie a chyba dopiero kolejny cykl to podejście do IUI chociaż nie wiem już sama. Najgorzej było powiedzieć emkowi, aż poszedł zapalić gdzie nie pali. Strasznie to przygnębiające, już wiem co lekarz miał na myśli żeby sobie odpuścić na święta.
Trzymam kciuki że Wam się uda, było sporo tych IUI w tym miesiącu.
 
Cześć dziewczyny podczytuje Was od jakiegoś czasu. Jestem obecnie po 3 IUI biorę dupka pierwszy raz 2x1 i tu moje pytanie czy dupek ma wpływ na ból piersi przed @ bo zawsze tydzień przed zaczynały mnie boleć i na dzień przed przyjściem @ przestawały a w tym cyklu nic zupełnie cisza dodam że jestem 8 dni po IUI
 
reklama
Witam dziewczyny... trochę mnie tu nie było... no to po krotce moja historia
1 |u| w kwietniu - niska bhcg 9.18 pot 23 i jeszcze 52 na usg nic nie widac jeszcze.. 3 dni później ból, lekkie krwawienie, jadę do szpitala...krótka decyzja ciąża ektopowa najpierw łyżeczkowanie bhcg spada z 523 nieznacznie, wiec decyzja o laparoskopowym usunięciu jajowodu :( od tag czasu spadła szansa bo tylko z jednej strony cały jajowód i długa przerwa do września na tzw.odpoczynek fizyczny i przede wszystkim psychiczny! sierpień owulka nie "z tej strony" wrzesien owulka nie "z tej strony" październik lekarz się przeliczyć i mi mowi: "juz jesteś po owulacji" (a to on wskazywał TEN dzien) Zmiana kliniki....listopad owulacji "nie z tej strony" i grudzień jest owulacji z dobrej strony 4 grudnia |u| w 12dc, doczekała 14 dni i poleciała na bhcg wynik 258.6 jutro po 48h powtarzam i usg czy juz się udalo? czy w właściwym miejscu? dodam że bolą bardzo piersi przed @ tez niekiedy pobolewania ale nie aż tak :/ bgcg po 48h ma wzrosnąć 66% tak? aha....w poprzedniej ciąży brałam "dupka" a teraz ten lekarz mi nie przepisał, trochę mi tego zostało, tak mnie korci by brać by utrzymać to co się rozwija?
 
Do góry