reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
pomyliłam się, M ma tylko 3 mln plemniczków, 5,3 to była objętość ejakulatu, i tylko8 % o prawidłowej budowie. nie wiem czy z takimi parametrami jest czansa na inseminacje
 
reklama
mmm...mnie lekarz mówił, że potrzeba 10mln plemników, by móc przystąpić do IUI, ale ja jestem zdania, że to nie reguła, bo przecież ten jeden..jedyny plemniczek ma dotrzeć tam gdzie powinien, więc szanse są...trzeba wierzyć....powodzenia ;)
 
mmm...mnie lekarz mówił, że potrzeba 10mln plemników, by móc przystąpić do IUI, ale ja jestem zdania, że to nie reguła, bo przecież ten jeden..jedyny plemniczek ma dotrzeć tam gdzie powinien, więc szanse są...trzeba wierzyć....powodzenia ;)
my mamy w środę wizytę, może m dostanie jakieś leki i to pomoże
 
my mamy w środę wizytę, może m dostanie jakieś leki i to pomoże

Mój P ma problem z nasieniem....mogę Ci podsunąć kilka propozycji witamin, np. Vigor Plus + żeń-szeń, Androvit, Maca, Salfazin, kwas foliowy, wit.A+E, korzeń arktyczny, l-karnityna......zaraz Ci wkleję link to poczytasz co dobrze wpływa na nasionko...
Nas też czeka IUI ;-)


Oto link:

https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/badania-dla-partnerow-kobiet-ktore-poronily-39286/
 
mój M brał undestor na podniesienie testosteronu bo miał w dolnej granicy normy ale w sumie niewiele to pomogło więc cewnie nie tam jest przyczyna, i jeszcze kupowałam mu promen z cynkiem rzenszeniem i jeszcze innymi witaminkami, teraz robimy przerwe i w środę do androlora
 
Dziekuję dziewczynki za odpowiedz:-).
Mmm widze ze jesteśmy w podobnej sytuacji mój M tez ma takie słabe nasienie na pierwszym badanku tylko 2,3 mln/ml a w następnym 4,5 mln/ml niby 100% wiecej ale to ciągle bardzo mało:sorry: Tez boję się tego ze nawet niebędziemy się kwalifikować na inseminację:-( Moj bierze witaminy najpierw adrovit a teraz salfazin. Zastanawiam się nas kupnem Macy bo czytałam ze ponoć skuteczna. Ale juz sama nie wiem co robić...
Mmm jak bedziesz u androloga to zapytaj prosze o to czy przy takich ilosciach jakie mają nasi M jest szansa na inseminację i czy w ogole jest sens ją robic..
Z góry dzięki:-)
 
lopop zgadzam się z Tobą zawsze warto probować tylko pytanie czy lekarz z takimi wynikami dopuści do inseminacji?? Skoro według nich ilość plemniczków jest za mała to mogą po prostu nie zrobić inseminacji bo wiedzą ze to nie będzie miało sensu :/ Tego własnie sie boje...
 
lopop zgadzam się z Tobą zawsze warto probować tylko pytanie czy lekarz z takimi wynikami dopuści do inseminacji?? Skoro według nich ilość plemniczków jest za mała to mogą po prostu nie zrobić inseminacji bo wiedzą ze to nie będzie miało sensu :/ Tego własnie sie boje...
tylko my płacimy za IUI to zrobią - wtedy szukasz nie klinikę tylko gabinet gdzie robi ginek i płacisz i jak wymagasz to zrobi
 
reklama
W sumie racja, tylko ze ja obecnie nie mieszkam w Polsce tylko w UK:sorry:. Tu mamy inseminację za darmo jest refundowana przez państwo, ale minus tego jest własnie taki że ja nie mam wpływu na to czy ja zrobią, lekarz o tym zadecyduje na podstawie wyników.... A w naszym wypadku boję się że nie bedą chcieli jej przeprowadzić ze względu na małą ilość plemniczków:-(
 
Do góry