reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Skoro jesteś mądrzejsza to pewnie tak będzie.

Wg Ciebie co miał mi powiedzieć?
„Beta rośnie, ale i tak jest niska wiec proszę odstawić leki i czekać na miesiączkę” ??




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie. Powinnaś sprawdzać co 48h.

Nie jestem mądrzejsza. Nigdy tak nawet nie pomyślałam.
Jestem na tym forum od stycznia 2015 roku. I na forum kto po in vitro. I takie przyrosty nie kończą się dobrze ;/

Mam nadzieję, że jesteś wyjątkiem i będzie inaczej...
 
reklama
Nie. Powinnaś sprawdzać co 48h.

Nie jestem mądrzejsza. Nigdy tak nawet nie pomyślałam.
Jestem na tym forum od stycznia 2015 roku. I na forum kto po in vitro. I takie przyrosty nie kończą się dobrze ;/

Mam nadzieję, że jesteś wyjątkiem i będzie inaczej...

Spoko.... resztę dnia mam już z bani. Dziękuje


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wogóle przyrost możecie sprawdzić w kalkulatorach hcg. Wpiszcie w Google i pierwszy od góry. Po wpisaniu danych wyskakuje czy dobry przyrost.

Teraz to ja się zastanawiam czy moja nie za bardzo szaleje.
14 dp 533
16 dp 1352
Zuzik ja też miałam duże przyrosty. Pierwsza przecież miałam 277 kolejna ponad 600 a następna już chyba ponad 2000 i ostatnia jaka sprawdzałam to było ponad 8000 wszystko robiłam w odstępach 48h więc spokojnie, Twoje przyrosty są piękne [emoji6]

Sosenka ja się mądrzyc nie będę, ale jesteś w tym momencie ile dni po iui 20? 21? I betę hcg masz na poziomie 79 to jest bardzo malutko, obyśmy się z Zuzik myliły ale niestety tak niskie bety nie wróżą zdrowych ciąż. Chociaż są wyjątki od reguły i tego Tobie życzę. Natomiast nie rozumiem Twojego podejścia...my nie piszemy Tobie na złość i nie życzymy źle, po prostu każda z nas jest już po jakis przejściach i wie mniej czy więcej czego można się spodziewać. A co lekarz miał Ci powiedzieć? Jak byłam w Twojej sytuacji mój poprzedni lekarz też mi powiedział na wizycie, że na razie nic nie wiadac na USG i trzeba czekać. Tyle...nie powiedział na co się nastawiać czy tak czy nie. A moja beta w 18 dniu po iui wynosiła 58. Niestety 3 dni później spadła już do 14, zadzwoniłam do lekarza i powiedział mi wtedy, że wiedział jak to się skończy. Dziewczyny tutaj na forum nie mydlily mi oczu, wprost napisały, że to ciąża biochemiczna i żeby się nie nastawiać. I wiesz co nie chciałam im wierzyc, ale miały rację. Z tyłu głowy miałam ta myśl, że one mogą miec rację i za to jestem i byłam im wdzięczna, my w takich sytuacjach niestety czasami nie potrafimy trzeźwo myśleć a ktoś inny widzi to z innej strony. Ja radzę betę powtórzyć równo po 48h znowu i sprawdzic przyrost żeby nie było niespodzianek. Zrobisz jak zechcesz [emoji6]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spoko.... resztę dnia mam już z bani. Dziękuje


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Sosenko to nie chodzi o to żeby Cię zdołować. Tylko niestety Zuzik może mieć racje, takie przyrosty raczej śwuadczą o biochemicznej czy pustym jaju. Cuda się zdarzają... podejdź do tego na chłodno. Wszystkie chcemy tego samego być mama.
 
Dziewczynki gratuluje przyrostow trzymam kciuki za inseminacje na dniach i czekam na wasze pozytywne testy :-)



" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Do góry