reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń."



GRUDZIEŃ


@Joaszka, @Tyczusia, @Lanolka, @Evelevel gratulujemy dwóch wyczekanych kreseczek

LUTY

@zuzik85, @SOSENKA90 - dwie wyczekane kreseczki
LUTY

23 - Evelevel - wizyta ciążowa
26 - Kefirek - monitoring cyklu
27 - Sosenka - wizyta z usg po pozytywnej becie


MARZEC

02 - Evelevel - badania prenatalne maluszka
05 - zuzik85 - wizyta u gin
05 - jadzia715 - beta hcg po drugim IUI

Marzena87 - testowanie po II inseminacji

"Pesymista szuka przeciwności w każdej okazji.
Optymista widzi okazję w każdej przeciwności..."

Nigdy się nie poddawaj!!!
Nigdy...nigdy...i jeszcze raz nigdy!!!
Bo może to właśnie ostatni klucz otwiera właściwe drzwi...
 
reklama
Jadziu ja ja robilam. Podwyzszona moze swiadczyc o problemach z ukladem krwionosnym jak dobrze pamietam. Moze tez byc objawem zaburzenia genu mthfr czy jakos tak.

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pojechałam na izbę z mężem, bo się źle czułam i doktor kazał i zatrzymują mnie na obserwację nie wiem na razie na jak długo ale zostaje

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pojechałam na izbę z mężem, bo się źle czułam i doktor kazał i zatrzymują mnie na obserwację nie wiem na razie na jak długo ale zostaje

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze zrobiłaś. Będziesz pod opieką to w razie czego będzie można szybko reagować. Trzymaj się Kochana!!!!
 
Pojechałam na izbę z mężem, bo się źle czułam i doktor kazał i zatrzymują mnie na obserwację nie wiem na razie na jak długo ale zostaje

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mysle,ze lepiej, ze beda mieli Was pod opieka. Trzymam kciuki zeby wszystko wrocilo do normy normy
 
Dzięki dziewczyny [emoji6] leżymy sobie i troszkę lepiej, dostałam tabletkę i troszkę przeszło [emoji6]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny [emoji6] leżymy sobie i troszkę lepiej, dostałam tabletkę i troszkę przeszło [emoji6]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To może dostaniesz receptę i puszczą was do domu. Buziaczki wracaj do zdrowia :-*:-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Dzięki dziewczyny [emoji6] leżymy sobie i troszkę lepiej, dostałam tabletkę i troszkę przeszło [emoji6]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo dobrze zrobiłas ! Teraz odpoczywajcie [emoji6]

Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Do góry