reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
No ponad 2,766 a miało być poniżej 2,5 więc trochę za dużo...
Dziękuję za kciuki, na pewno przydadzą się :)
Nie wierzę w to, że rok temu bałam się podjąć rozmowę, a teraz podejmuję działanie i to tak zaawansowane... najpierw mi się dłużyło bardzo a teraz wszystko jest takie szybkie... i chce i się boję...
Mi przy długim protokole tsh też skakało, dr powiedział, że to normalne, po 3 tyg bez zmiany leków było ok. Teraz jest poniżej normy 10tc.
 
reklama
tyle, ze ja jeszcze nie zaczęłam brać leków :( jutro mam zacząć anty więc jeszcze nie było powodu na skoki :(
Spokojnie ja przed rozpoczęciem stymulacji jak zrobiłam tsh to koło 3 dostałam leki i do transferu już było 1,5. W ciąży cały czas w normie.
Mocno trzymam. Kciuki [emoji110] mi ivf przyniosło największa nagrodę jaka mogłam sobie wymarzyc i tego Tobie też życzę! [emoji173]
13.04 to szczęście skończy 4 miesiące a. 14.04 mamy 6 rocznicę ślubu [emoji7]
c2c683ad1742be728b5ca2b96a2987e6.jpg
c43f7a92c3a505341b48c4fd8fb53c82.jpg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się. Chciałabym dołączyć do grupy.

W tym cyklu podchodzę do swojej pierwszej IUI. 2 lata starań - pcos, niedoczynnosc tarczycy, brak samoistnych owulacji. Od roku stymulacja gonalem i ovitrelle. Owu jest ale ciąży brak.

Na clo nie reagowałam.
Mąż wzorowe wyniki nasienia. Bardzo dużo plemników ale nie wiemy jaka ruchliwość (w Holandii nie patrzą na ruchliwość) i nie wiemy jaka morfologia.

Inseminacja również będzie wykonywana w Holandii.

Jestem po jednym usg gdzie największe pecherzyki miały 8mm - 10dc, dziś 13dc zobaczymy co będzie.

Macie jskies wskazówki co do przygotowania się przed i po inseminacji? Będę się cieszyć z każdej rady.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja wskazówka to zachowaj spokój. Ja przy pierwszej inseminacji byłam bardzo zdenerwowana, a Mąż wręcz wariował (krzyczał i nie dało się z nim normalnie rozmawiać). Dodatkowo od razu po poszliśmy do pracy. Podejrzewam to za główna przyczynę porażki.
Do drugiej inseminacji podeszliśmy oboje z innym nastawieniem. Wzięliśmy 2 dni wolne. Dużo spacerowaliśmy przed, pełen relaks. W dzień inseminacji zjedliśmy spokojnie śniadanie, a po wszystkim poszliśmy do ulubionej naleśnikarni. Wszystko w pełnym spokoju i z uśmiechem.
No i udało się ;)
 
Moja wskazówka to zachowaj spokój. Ja przy pierwszej inseminacji byłam bardzo zdenerwowana, a Mąż wręcz wariował (krzyczał i nie dało się z nim normalnie rozmawiać). Dodatkowo od razu po poszliśmy do pracy. Podejrzewam to za główna przyczynę porażki.
Do drugiej inseminacji podeszliśmy oboje z innym nastawieniem. Wzięliśmy 2 dni wolne. Dużo spacerowaliśmy przed, pełen relaks. W dzień inseminacji zjedliśmy spokojnie śniadanie, a po wszystkim poszliśmy do ulubionej naleśnikarni. Wszystko w pełnym spokoju i z uśmiechem.
No i udało się ;)

No niestety w Holandii takiej możliwości nie będzie zabieg po pracy i na drugi dzień tez do pracy. Nikt tu nie patrzy na to. Nawet w ciąży chodzi się do pracy a jeśli się nie chce to bezpłatne wolne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Artemida90
Najlepiej podejsc ze spokojem i zyc normalnie. Mozesz brać jeszcze tabsy acard na ukrwienie do bety, koenzym Q10 na jakość jajec, i wiesiołek od początku cyklu do owu. Na Endo orzechy najlepiej brazylijskie i czerwone wytrawne wino :)
 
reklama
Do góry