reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja mam łożysko na przedniej ścianie i tłuszczyk więc mi nie faluje... a chciałąbym sobie taki falujący brzuszek nagrać na pamiątkę... wszystkie kopniaki przyjmuję z dużą przyjemnością powiem szczerze :) Dzięki za info o tym usg 3D/4D chyba tez się zapiszę na pamiątkę... i dla radości emka, bo mnie niunia kopie a on rzadko kiedy może poczuć.

Jak tylko będę po wizycie napisze i zdjęcie wstawię ☺
Mój mąż ostatnio chciał posłuchać bo podobno jak się ucho przyłoży to już usłyszy serduszko i przyłożył ucho do brzuszka i takiego kopniaka dostał ze śmiechu było bardzo dużo ☺
 
reklama
Uwaga... tylko sie nie przestrasz :)
Najfajniejsza forma otyłości ;)Zobacz załącznik 899963
O Boże Bożenko! [emoji33][emoji7] Patrząc na to foto nie wierzę, że w pierwszej ciąży mogłaś mieć większy brzuszek [emoji51]
Po prostu WOW! [emoji7][emoji7][emoji7] Kobieta i to co dzieje się z nią w tym okresie to jest cud natury jednak! [emoji7]
Dzięki [emoji8]
 
reklama
Do góry