reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Oj kochana ja to od miesiąca je mam i tak jak mówisz , jak się nakręcę że to już to przechodzą. Albo idę umyć włosy czy ogolić nogi w razie W i przechodzi [emoji3577]
Dzisiaj termin a Niunia ciszaa.
Coś tym naszym dziewczynkom dobrze w brzuszkach... Ja dziś jeszcze pomagam mężowi więc mogłaby Niunia poczekać do jutra... Ale już opracowaliśmy na wyrazie czego schemat odwołania spotkań służbowych... wiadomo - nie znasz dnia nie godziny... My niby mamy jeszcze 2 tygodnie do terminu... A ja jak zawsze przed ważnymi wydarzeniami chcę wszystko dopiąć na ostatni guzik
 
reklama
Ale w tym odpoczynku to chyba o to chodzi żebyście straciły czujność i cieszyły się życiem a nie ciągle obserwowały czy owulacja była czy nie... Sex dla przyjemności w różnych dziwnych odmianach i radość z codzienności... Tego Wam życzę...
Trochę tak a trochę nie. Musze pewne rzeczy zapisywać dla ginekologa.
 
Coś tym naszym dziewczynkom dobrze w brzuszkach... Ja dziś jeszcze pomagam mężowi więc mogłaby Niunia poczekać do jutra... Ale już opracowaliśmy na wyrazie czego schemat odwołania spotkań służbowych... wiadomo - nie znasz dnia nie godziny... My niby mamy jeszcze 2 tygodnie do terminu... A ja jak zawsze przed ważnymi wydarzeniami chcę wszystko dopiąć na ostatni guzik
Wszystkie trzymamy kciuki :-) gorący okres teraz masz.
 
Mówię że nie boli a wczoraj dostałam takich bóli że szok. Rano temka 36.4 czyli jeszcze nie było owu. Rano prochy nospa itp.bo miałam coś do załatwienia i nie mogłam chodzić zgieta w pół. Może w ciągu dnia cos pękło. Może zrobiła sie torbiel. Sex wczoraj koło 17 i pewnie będzie dziś. I tyle. Wszystko co moge zrobić w temacie.
 
Ale w tym odpoczynku to chyba o to chodzi żebyście straciły czujność i cieszyły się życiem a nie ciągle obserwowały czy owulacja była czy nie... Sex dla przyjemności w różnych dziwnych odmianach i radość z codzienności... Tego Wam życzę...

Aż tak nie umiem. Łatwo powiedzieć. Miesiąc tak można. Może dwa. Ale nie kilka miesięcy. Nie mam już czasu na odpuszczanie. Za dużo lat sie staram.
 
Mówię że nie boli a wczoraj dostałam takich bóli że szok. Rano temka 36.4 czyli jeszcze nie było owu. Rano prochy nospa itp.bo miałam coś do załatwienia i nie mogłam chodzić zgieta w pół. Może w ciągu dnia cos pękło. Może zrobiła sie torbiel. Sex wczoraj koło 17 i pewnie będzie dziś. I tyle. Wszystko co moge zrobić w temacie.
miałam kiedyś takie bóle ze ladowalam na SORZe. U mnie był to okropny ścisk macicy. Wymioty mroczki. Na usg czysto i beta ujemna za każdym razem. Po skurczu przychodził okres. Dopiero po odstawieniu "leków" poprawilo się. Na mnie tak działały stymulacje jajeczkowania. U Ciebie potężne klucie jajnika... przerabialam tez i to. W cyklach z wyhodowana torbiela. Może zrób usg dla spokoju głowy. Chyba ze to owulacja tylko czy oze byc aż tak bolesna ? Kluje przecież przy owu ale nie wiem czy może aż tak ze wpół zgina z bólu. Kochana my to się mamy...końca nie widać.
 
Witam kochane po długiej przerwie, wracam do walki:):):), na ostatnim usg okazało się ze jakimś cudem jestem juz po naturalnej owulacji, bylam w szokuo_O;) jednak i tak nic z tego nie wyszło, dziś 1 dc, ale zanim zacznę stumulację muszę wyjaśnić kolejny problem, pojawił się mały guzek w piersi, dziś mam wizytę u lekarza onkologa, myslę że po punkcji okaze się że jest wszystko dobrze i szybko wrócę do stymulacji, mam do Was pytanie z innej beczki, jakie witaminy polecacie dla Emka na poprawę jakosci nasienia? Chce mu zafundować taką kuracje, oczywiscie lacznie ze zdrowym odżywianiem sie, trzymam za Was wszystkie kciuki, za starające sie, testujace i te na ostatniej prostej Redferrari i Reqiem- powodzenia:)
 
reklama
@Mmmartolcia31 mi lekarz polecił fertil men plus ale to sprawa indywidualna - i chyba bym lekarza dopytała, bo na wątku o ivf dziewczyny mówią, że po suplach wręcz ich emkowie mają paradoksalnie gorsze wyniki! Ważne jeszcze aktywność ruchowa no i 0 alkoholu na 3 miesiące przed...
Miejmy nadzieję, że ten guzek to nic takiego...

@nuna85 dziwne, że tak bolesna owulacja by była... a jak dziś się czujesz? przeszło?

@reqiem nadal cisza?

Miłego dnia dziewczyny :)
 
Do góry