reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Przykro mi kochana, bardzo czekałam na Twój wynik [emoji20] wiem co przezywasz bo czułam to samo po pierwszym transferze. Trzymam kciuki aby drugi był tak samo szczęśliwy jak u mnie[emoji8][emoji110]

Powiem Ci ze razem przeplakalismy chwilke i jedziemy dalej.
Boje sie tylko ze jest jakas nieznana przyczyna ktorej trzeba bedzie dodatkowo szukac a czuje sie troche bezsilna wobec ilosci mozliwosci z forum i wyluzowanego podejscia lekarza...
myslicie ze drugie podejscie bez dodatkowych badan? (Mamy 3 srednie zarodki 5 dniowe)
Czy cos zbadac? Np te krzywa cukrowa i insulinowa? Cos jeszcze?
 
reklama
Rety, przykro:( Myslalam ze chociaz Ty bedziesz miala radosc dzis!

Ale zobacz sa tu dziewczyny ktorym sie udalo - i Ty dolaczysz do nich [emoji1320][emoji1320][emoji1320] tylko kwestia czasu!
Masz plan na kolejny cykl?
No niestety nie .. :( mam takiego dola ze szok .. :( nie poszłam nawet do pracy, bo ani mi się o niej myśleć nie chce :(
Teraz to są dwie opcje .. albo podchodzimy ostatni raz do inseminacji albo przygotowujemy się do in vitro .. i już nie wiem co lepsze ..
 
Do góry