reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Czyli dzis czwartek. Jesli niedziela to 15 dpo to dzis 12 dpo i marne szanse zeby cos pokazal test sikany...
A w sobote ktory bedzie dzien po owulacji?
Nie wiem kiedy dokładnie miałam owu, ale obstawiam sobotę lub niedzielę 11-12 dni temu. Czyli w sobotę będzie 13-14 dpo.
 
reklama
Wymazy będę robić dopiero gdzieś w połowie czerwca, gin kazal kilka dni przed okresem zrobić. I jak będą ok to końcem czerwca będzie hsg bo 19stego mam miec okres.
W tym cyklu juz nie zdążę tego zrobić bo lekko za ponad tydzien mam okres, i dostałam jeszcze tabletki zapiegawczo na infekcje aby podleczyć, bo mnie trochę piecze podczas seksu i nie wiem od czego to.
Także działam[emoji123]
Powodzenia! Kiedy wyniki?
 
Wymazy będę robić dopiero gdzieś w połowie czerwca, gin kazal kilka dni przed okresem zrobić. I jak będą ok to końcem czerwca będzie hsg bo 19stego mam miec okres.
W tym cyklu juz nie zdążę tego zrobić bo lekko za ponad tydzien mam okres, i dostałam jeszcze tabletki zapiegawczo na infekcje aby podleczyć, bo mnie trochę piecze podczas seksu i nie wiem od czego to.
Także działam[emoji123]

Poza dopochwowymi mozesz pobrac doustnie lacibio.s femina to podbuduje Ci flore.
 
Wymazy będę robić dopiero gdzieś w połowie czerwca, gin kazal kilka dni przed okresem zrobić. I jak będą ok to końcem czerwca będzie hsg bo 19stego mam miec okres.
W tym cyklu juz nie zdążę tego zrobić bo lekko za ponad tydzien mam okres, i dostałam jeszcze tabletki zapiegawczo na infekcje aby podleczyć, bo mnie trochę piecze podczas seksu i nie wiem od czego to.
Także działam[emoji123]
Dobrze, że bierzesz już teraz, bo ja miałam 3 cykle odkładaną drożność. Co miesiąc - nowa bakteria była [emoji57]
 
reklama
Do góry