reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Robiłam sikany ale dość czuły bo 10lmU i ani cienia drugiej kreski.
Hm a to juz dzis moglas zrobic wiarygodnie? Ja bym tym sikanym i robionym wczesniej nie wierzyla...
Polecam tez mierzyc rano o tej samej godzinie temperature, widac jak na dloni - jak spadnie temperatura po 14 dniach od owulacji to nawet nie ma po co testu robic. Dzis tez mialam robic test ale temparatura z 37,12 spadla do 36,82 wiec nie musialam sprawdzac nawet i okres przyszedl faktycznie. Widac jak na dloni na wykresie.
Moze jeszcze jutro sprawdz trzymam kciuki[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
reklama
18 maja było aid a przypuszczam że jeśli była owu to najpóźniej 19 więc na teście czulym 10mlu dziś powinno być widać a nie było nawet cienia drugiej
Kurczę dlaczego? Może jeszcze za wcześnie spróbuj jutro albo pojutrze zrobić. [emoji58][emoji58] przytulam [emoji9]
 
Wyniki są, niestety jest bakteria i czekam na antybiotyki z Polski. Nie wyda się zrobić HSG w tym miesiącu. Także lipiec najwcześniej zaczynamy działać [emoji51]
 
Hej dziewczyny, dostałam zielone światło do in vitro, tsh spadło do 0,56 także mam duży zapas jakby skoczylo po stymulacji. Za 6 tyg mam zrobić ponownie kontrole czy nie spada bardziej.
W poniedziałek zadzwonię do mojej doktor prowadzącej od ivf i umówię się na wizytę. Na razie podchodzę chłodno, bo wszystko może się jeszcze wydarzyć po drodze.
 
reklama
Do góry