reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Dziewczyny, pewnie tylko niektóre z was mnie kojarzą. Pytałam was jakiś czas temu o iui. W tym cyklu były 4 jajka i lekarz nie zgodził się, za duże ryzyko według niego.. mało tego! Kazał mi wziąć tabletkę ' po ', żeby nie doszło do zapłodnienia..
 
Dziewczyny, pewnie tylko niektóre z was mnie kojarzą. Pytałam was jakiś czas temu o iui. W tym cyklu były 4 jajka i lekarz nie zgodził się, za duże ryzyko według niego.. mało tego! Kazał mi wziąć tabletkę ' po ', żeby nie doszło do zapłodnienia..
Pewnie chodzi o ryzyko mnogiej lub podwyższonego ryzyka. Ich zdaniem najlepiej jak sa dwa tylko.
 
Dziewczyny, pewnie tylko niektóre z was mnie kojarzą. Pytałam was jakiś czas temu o iui. W tym cyklu były 4 jajka i lekarz nie zgodził się, za duże ryzyko według niego.. mało tego! Kazał mi wziąć tabletkę ' po ', żeby nie doszło do zapłodnienia..
Ło matko a nie lepiej powstrzymać się od przytulanek poprostu? Rozsądna decyzja z odroczeniem iui. Co dostałaś na stymulację że jajniki tak zareagowały?
 
Ło matko a nie lepiej powstrzymać się od przytulanek poprostu? Rozsądna decyzja z odroczeniem iui. Co dostałaś na stymulację że jajniki tak zareagowały?
Lekarz zalecił wziąć tabletkę ' po ' bo 2 dni przed wizytą były przytulanki i plemniczki mogły dotrwać do owu.. teraz już nie pamiętam, ale jajka miały jakoś 18,18,16 i 20 .. jakoś tak :)
 
reklama
Dziewczyny, pewnie tylko niektóre z was mnie kojarzą. Pytałam was jakiś czas temu o iui. W tym cyklu były 4 jajka i lekarz nie zgodził się, za duże ryzyko według niego.. mało tego! Kazał mi wziąć tabletkę ' po ', żeby nie doszło do zapłodnienia..

U mnie jak miałam 4 pecherzyki to mieliśmy zakaz współżycia a dodatkowo dostałam provera która dodatkowo stwarza nieodpowiednie warunki do zagnieżdżenia zarodka jeśli do zapłodnienia dojdzie przez wcześniejsze współżycie.
 
Do góry