reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
U mnie jak miałam 4 pecherzyki to mieliśmy zakaz współżycia a dodatkowo dostałam provera która dodatkowo stwarza nieodpowiednie warunki do zagnieżdżenia zarodka jeśli do zapłodnienia dojdzie przez wcześniejsze współżycie.
Ja byłam zszkowana tym co lekarz powiedział.. wyszłam z kliniki i się popłakałam. Od razu zadzwoniłam do ginekologa i pojechałam do niego na wizytę 3 dni później.. był w szoku tym co usłyszał.. Powiedział tylko ' mam nadzieje, że Pani tej tabletki nie wzięła ' Ja rozumiem, że zagrożenie jest, ale nie sądzę, że od razu czworaczki.. w poprzednim cyklu były dwa pęcherzyki, wiec szansa na bliźniaki, a bobasa nie ma ani jednego.. Szczerze to chciałabym być tak ' pozytywnie ' nastawiona i bać się, że będzie kilka dzieciaczków, a ja obawiam się, że nie będzie żadnego.
 
reklama
Ja byłam zszkowana tym co lekarz powiedział.. wyszłam z kliniki i się popłakałam. Od razu zadzwoniłam do ginekologa i pojechałam do niego na wizytę 3 dni później.. był w szoku tym co usłyszał.. Powiedział tylko ' mam nadzieje, że Pani tej tabletki nie wzięła ' Ja rozumiem, że zagrożenie jest, ale nie sądzę, że od razu czworaczki.. w poprzednim cyklu były dwa pęcherzyki, wiec szansa na bliźniaki, a bobasa nie ma ani jednego.. Szczerze to chciałabym być tak ' pozytywnie ' nastawiona i bać się, że będzie kilka dzieciaczków, a ja obawiam się, że nie będzie żadnego.

Tez byłam strasznie wkurzona i zrozpaczona bo straciłam tyle szans na ciąże. Od tamtej chwili minął już rok... i dotarłam do ivf
 
Tez byłam strasznie wkurzona i zrozpaczona bo straciłam tyle szans na ciąże. Od tamtej chwili minął już rok... i dotarłam do ivf
Ja nie chcę stracić żadnej szansy.. dlatego żadnej tabletki nie brałam i przytulanki były normalnie.. bo może odrobine mniej :) Tu na grupie jedna dziewczyna pisała, że miała cztery pęcherzyki i z tego jedno dziecko, ale ja u siebie nawet w to nir wierzę. Tydzień przed okresem, a mnie już boli brzuch.. :/
 
Dziewczyny wczoraj na plazy uzadlila mnie osa albo cos podobnego- nie wiem bo nie widzialam owada. W miejscu uzadlenia zrobil sie duzy opuchniety rumien z dziwną obwodka... biorę zastrzyki z gonapeptylu i zastanawiam sie co robic dalej... ten obrzek strasznie mocno swędzi...
 
Cześć dziewczyny. 12 dni temu miałam pierwszą inseminację. 4 dni temu robiłam betę, wynik 15,8 nadzieja rozbudzona. Dziś rano robie test... negatywny o co chodzi?! Wieczorem dostaje okres o to chodzi! Dolina na maxa
 
reklama
Cześć dziewczyny. 12 dni temu miałam pierwszą inseminację. 4 dni temu robiłam betę, wynik 15,8 nadzieja rozbudzona. Dziś rano robie test... negatywny o co chodzi?! Wieczorem dostaje okres o to chodzi! Dolina na maxa
Jeśli byłaś stymulowana to po ovitrelle często wynik jest dodatni bo utrzymuje się on do ok 10 dni po zastrzyku dlatego nie robi się testu beta wcześniej niż 10 dni po ovu a czasem i dłużej tylko mac 12-14 dni po.
 
Do góry