reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Amelka
AB45935B-9582-4A5F-B9A6-C8A6422B1213.jpeg

Natalka
D1A6C261-3A35-476E-8241-49F838277D1E.jpeg


Ur. 16.06.2019, spod znaku bliźniąt

Mało się nie przekręciłam dobrze że mąż nie opuścił mnie nawet na sek. Dwukrotnie przetaczali mi krew, a potem operowali.
 
Ostatnia edycja:
A ja przez ten miesiąc przerwy zupelnie zapomnialam napisać co mi wymyślił lekarz. Od 1dc mam nrac pol dawki Encontor 5mg od 3 do 7 dc Miovelia Nac i 13dc mam przyjść na usg zobaczyc jak rosna pęcherzyki i jak wszystko będzie okej ovitrelle i iui.

Nie wiem już sama co sądzić o tym sterydzie ale chyba jak nie spróbuję to będę ciagle o tym myśleć. Jakies sugestie?
 
reklama
A ja przez ten miesiąc przerwy zupelnie zapomnialam napisać co mi wymyślił lekarz. Od 1dc mam nrac pol dawki Encontor 5mg od 3 do 7 dc Miovelia Nac i 13dc mam przyjść na usg zobaczyc jak rosna pęcherzyki i jak wszystko będzie okej ovitrelle i iui.

Nie wiem już sama co sądzić o tym sterydzie ale chyba jak nie spróbuję to będę ciagle o tym myśleć. Jakies sugestie?
Ja brałam encortor też w tych dniach co Ty w udanym cyklu . Zdaj się na lekarza nie szukaj o skutkach negatywnych leków itp bo idzie osiwiec. Trzeba czekać niestety tego nie przeskoczysz . Czyli którego masz się zgłosić na podglad ?
 
Do góry